Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Éreztétek már így magatokat a...

Éreztétek már így magatokat a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Egy nagy cégnél dolgozom most már lassan 1 éve. Úgy érzem a sok közül 1-2 ember nem kedvel. Ami nem is lenne baj, mert nem lehetünk mindenkinek szimpatikusak. Csak az én bajom az, hogy egy olyan ember nem kedvel akinek elég magas rangja van. Ellenszenves vagyok számára tudom jól. Hiába csinálok bármit, töröm össze magam neki sosem fogok megfelelni. Már gyomorideggel megyek dolgozni. Szeretném, ha minimum elismerné, hogy én is ember vagyok, de egyszerűen hiába próbálok bármit tenni ő a fejébe vette, hogy engem ő soha nem fog kedvelni. Igazából felesleges ezen agyaljak, de akkor is bánt. Mert érzem, hogy ha 1 embert el kéne küldjön minden zokszó nélkül én lennék az. Nem aláz, de akkor is érzem rajta a magas utalatot ami felém irányul. Tanácstalan vagyok. Tudom le kéne az egészet magasról.. De valahogy nem megy. Ezért meg nem akarok munkahelyet váltani, mert ezenkívül minden jó. Szívem szerint mindennap feladnam az egészet, aztán rajovok ha onnan elmegyek lehet ennél sokkal rosszabb helyet találnék csak.
2020. márc. 2. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondta neked, hogy ő fejébe vette, hogy Téged soha nem fog kedvelni, vagy miből következtetsz erre? Semmi konkrétumot nem írtál. Az is lehet, hogy képzelődsz. Miket csináltál, amiket szóvá tett? Mivel, hogyan zaklat?
2020. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mondta, de érzem.
2020. márc. 2. 19:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Teljes máshogy viszonyul hozzám mint a többiekhez. Amúgy 24 éves fiú vagyok. Gondoltam már arra, hogy erettlennek tart még.
2020. márc. 2. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Az írásodból az jön le nekem, hogy nő vagy és fiatal. Természetesen nem válogathatjuk meg a munkatársakat és a főnökünket se a családtagjainkat.A barátainkat viszont és a kutyánkat, cicánkat megválogathatjuk és ez az, ami boldogít.Próbálj a kedvében járni annak a főnöknek valahogy.Elismerni nem fog , az biztos. Ez munkahely itt nem dícsérgetnek. Örülj, hogy dolgozhatsz és kapsz fizetést.Becsüld meg magadat és a kollégákat.Kitartást kívánok!
2020. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt. Ő tanított be, amikor a csapatába átraktak és akkor kiszűrte, hogy lassabb vagyok a betanulás alatt, mint a többi ember, de ő ezt lustaságnak tudta be. Az előző csapatban nem volt gond, lassan tanuktam be, de utána nagyon szépen teljesítettem, hónap dolgozója is voltam, ezért hitte azt, hogy xsak az eszem játszom a betanulás alatt, hogy valaki első próbálkozásra hibátlanul megcsinál valamit és én is, csak lassabban.

Utána beraktak munkára és tényleg szépen fejlődtem, de ő nem felejtette el, hogy mit műveltem a betanulás alatt és, ha kérdeztem akármit. Ezt nagyon elszúrtam, szóval felmondtam és egy új hekyen újra megpróbáltam.

2020. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*és, ha kérdeztem akármit, akkor leteremtett.
2020. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!