Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 24 évessen érdemes érettségit...

24 évessen érdemes érettségit elkezdeni?

Figyelt kérdés

Felvennének kulfoldiként?

Olyat szeretnék tanulni amivel segíthetek az embereken.



2020. márc. 2. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
a maradék 50 évben talán tróger munkát akarsz végezni, amit nem becsülnek és nem is fizetnek meg?
2020. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ép ez ,hogy nem. Olyan lenézőek a munkás emberekkel némelyik cégeknél.
2020. márc. 2. 21:30
 3/12 anonim válasza:
72%
Szia! Szerintem egy próbát mindenképpen megér a dolog! Ne engedd el az álmaidat, küzdj értük! Sok sikert kívánok!
2020. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Persze.

Én 50 éves embereket látok, hogy estin lerakják, és csak támogatni tudom őket. Sosem lehetsz elég öreg, sosem késő.

2020. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Asszem van ilyen kétéves esti iskola. Ha olyannal szeretnél foglalkozni, aminél a továbbképzéshez kell, akkor persze,hogy érdemes.

Meg ha pl el tudnád magad valami pozícióban képzelni, hogy azt csinálod akár többtíz évig.

nagyonis, abszolút, ha valami neked az álmod;

ha valami nagyon vonz, nagyon húz téged, ha nagyon csalogat valami munka.

Amiben szeretnéd kipróbálni magad; meg, hogyha pl abban tudnál kiteljesedni úgy érzed.

Tehát akkor menjakkor jó lesz. :) És érdemes és hasznos ilyen szempontból,a jövőd szempontjábó,hogy az álommelódbwan dolgozhas. :)

2020. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Persze, hogy érdemes. Fiatal vagy, jól fog még az agyad és most még könnyebben előjön az is amit anno megtanultál. Sok sikert hozzá :)
2020. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Igen, persze, hogy érdemes, vágj bele, kezdd el!
2020. márc. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Persze, hogy érdemes. Anélkül nem sokan kapnak értelmes melót. De tanulható szakmából is jóval nagyobb lesz a választék. Én 23 évesen iratkoztam be anno, 25 éves voltam, mikor letettem, de bőven az egyik legfiatalabb voltam az osztályban. Jócskán előtted az élet.
2020. márc. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem érdemes beiratkozni és levizsgázni ha van szakmád 2 év alatt megvan utána tudsz tanulni jó szakmákat de ha egy tárgyból emeltezel akkor egyetemre is tudsz majd menni
2020. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Én 23 voltam amikor elvégeztem estin a gimit. Volt több 40 év körüli osztálytársam is. Sosem késő tanulni, sok sikert!
2020. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!