Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A rendőrség milyen esetben,...

Paradicsom31 kérdése:

A rendőrség milyen esetben, és milyen összegben téríti vissza a szemüvegem árat?

Figyelt kérdés

Most csináltatok szemüveget, ami nekem mindennapos használatra szükséges, tehát nem csak monitor előtti szemüveg.

Az lenne a kérdésem, hogy milyen papírt kell beadnon, ahhoz, hogy visszatérítse a szemüvegem árának egy részét, illetve jogosult vagyok-e rá úgy is, ha mindennapos használatra kell a szemüveg? Szemüveg áráról is függ? A szemüvegem 39.000 forintba fog kerülni, így ez elég sok kiadás nekem úgy, hogy egyedül élek albérletben, és magamat tartom el cirka Riaszos fizetésből. :/


Köszönöm szépen a segítséget!



2020. márc. 3. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Jelentsed fel a rendőrséget,tudom nincs sok értelme mert egy rendőrállam van és bárkit megverhetnek.
2020. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Mi köze a rendöségnek a szemüvegedhez?


Nem ártana, ha értelmesen megfogalmaznád a kérdésedet, mert így teljességgel érthetlen, mit is akarsz megtudni.

2020. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Berúgtál? :D
2020. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Keresd fel a HR-est vagy munkaügyist, aki ott nálatok van, meg fog felelni minden kérdésedre.
2020. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán abban az esetben lehet ilyesmiről szó, ha jogszerűtlen intézkedés közben törte el valamelyik a szemüvegedet. Erre kevés az esély, mert amikor megszólít egy rendőr, akkor már nem ok nélkül teszi, - tettél valamit, amit nem kellett volna, ill. feladatot hajt végre, amelynek pechedre alanyává váltál az adott pillanatban. Bárki is vagy, a rendőri intézkedésnek ellenszegülni nem egészséges, - a (vélt) sérelmeidet később megpróbálhatod jogorvoslat alá vonni, de az intézkedés pillanatában akkor jössz ki legjobban a dolgok menetéből, ha nem szegülsz ellen az intézkedésnek. Passióból nem lépnek rá egy ember szemüvegére és nem is kerülhet le egy emberről a szemüveg, ha ezért nem tett semmit.
2020. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom az ő munkáltatója a rendőrség. Kérdezd meg a munkaügyön.
2020. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt egyesek elég idióták :D rendőrségen dolgozom, és úgy tudom, mivel monitor előtti munkát végzek, szemüvegre támogatást kapok.. :D
2020. márc. 3. 22:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező esetleg mi lenne ha megkérdeznéd a munkaügyet? Amúgy eléggé fordítva ülsz a lovon, ha azokat leidiótázod, akik elsőre nem értették a kérdést, de annyi sütni valód nincs, hogy megkérdezd a hr-en.
2020. márc. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel dolgozol a rendőrségen? Ez sok mindent megmagyaráz...
2020. márc. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen bunkó vagy. ha a válaszolókat idiótázod, mert nem tudnak gondolatot olvasni.

2. Ha lenne elég eszed, akkor értelmesen írtad volna ki a kérdést, és akkor meg lehetett volna tudni, mit is akarsz kérdezni.

3. Emellett az egyetlen értelmes dolog részedröl az, ha ott a munkahelyen kérdezel rá, ugyanis csak ök tudnak válaszolni.

2020. márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!