Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem fog megszólni a főnökség...

Nem fog megszólni a főnökség illetve a kollégák?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap szájmaszkba mennék dolgozni a koronavírus miatt..mivel még a szüleimmel élek és idősek őket és saját magamat is védeném (már amit ér a szájmaszk).Ezért megszólhat a főnökség? Illetve kötelezhet, hogy ne hordjam, mert pánikot keltenék? Köszönöm a válaszokat!

2020. márc. 15. 05:54
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
A szájmaszk egyébként nem segít, max magadat nyugtatod vele, hogy védekezel.
2020. márc. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom sajnos vagy csak nagyon elenyésző amit ér :) de inkább az mint, ha nem lenne nem lenne rajtam semmi!
2020. márc. 15. 06:02
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Biztos furán fognak nézni, ha a beszédben ill. kommunikációban nem akadályoz, elvileg maradhat maszk.
2020. márc. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

A maszk segit. De a legfontosabb: ne fogj kezet senkivel,ne nyulj mas szemelyes holnijahoz, tarts ket lepes tavolsagot. Szelloztess sokat. Moss gyakran kezet.


Ha hazaertel azonnal menj a furdobe es vetkozz le, zuhanyozz le, kezed es arcod alaposan mosd meg. Ruhat szennyesbe vagy akar egybol dobhaod is a mosogepbe. Es vegyel zuhanyzas utan tiszta ruhat. A kilincset/kilincseket, villanykapcsolot fertotlenitsed naponta. Legjobb ha a bejarati ajto erintese elott lefertotlenited mar a sajat kezed.


A fonokseg nem tilthatja meg, hogy levedd. Ha kotozkodnek, mondd meg nyugidtan idosek a szuleid, nem akarsz nekik semmit hazavinni es igenis ved a maszk vagy vedene ha mindenki hordana.

2020. márc. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem segít ha a sima sebészi maszkra gondolsz. Az csak kifelé véd, befelé nem. Vagyis ha te beteg vagy, akkor valamennyire felfogja a kilélegzett bacikat/vírusokat, de a levegővételnél beáramlókat nem fogja meg.
2020. márc. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
A maszk még veszélyesebb, mint nélküle, mert nem szoktad meg, folyton igazgatni fogod, piszkálod, ezerszer hozzányúlsz kézmosás nélkül, stb. Nem én találtam ki, mostanában mondta vagy írta valami szakértő valahol, nézz utána.
2020. márc. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

A navnál pénteken az ügyintézőkön maszk volt és kesztyűt használtak.

Nem hinném, hogy annyira érdekelte őket ki mit gondol. Te se tedd ezt.

2020. márc. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A maszk tenyleg csak arra jo hogy a viselöje ne fertözzön mindenkit.

De ezt miert nem tudja senki?

2020. márc. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A védeni akarod a szüleid, akkor otthon viseled a maszkot.
2020. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hm ...milyen érdekes a kérdés így utólag..:) igaz már tök mindegy, hiszen azóta kötelező lett a maszkhasználat, de pl.én már évek óta így dolgoztam telente influenza időszakban és nagy ívből le..hogy ki mit gondol.

8 vagy lassan 9 éve dolgozom ott ahol most vagyok és bizony minden évben végigbetegeskedtem a telet, aztán meguntam, hogy az arcomba lihegnek , bejönnek az emberek betegen és úgy döntöttem decembertől áprilisig maszkban fogok dolgozni, maszkban jártam a postára, maszkban buszoztam stb stb..és láss csodát...nem voltam beteg abban a 2 évben. Ez most a 3.év , hogy így dolgozok, csak most nem néznek hülyének közben..:D

No de ezért nem is hallgatok híreket, mert amikor a virológus bácsika azt nyilatkozta, hogy a maszk az égadta világon semmit sem használ, meg a Cecília néni is azt nyomta, hogy csak az viseljen maszkot aki beteg, akkor úgy döntöttem , hogy nekem ennyi elég is belőlük.

Nem tartom hiteles embereknek őket, de nyilván tudom a kormány arra kérte őket, hogy ezt nyilatkozzák, mert ugyebár nem volt elég maszk, és a tömeges felvásárlás miatt ezt kellett mondani...:)

2020. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!