Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek megkérhetem rá a...

Szerintetek megkérhetem rá a munkatársamat ( férfi) hogy tegeződjünk? Én 23 éves nő vagyok, ő pedig 58éves férfi?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 18:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
Még mindig nehezem tudom elképzelni, hogy vannak munkahelyek, ahol magázódnak az emberek. Pályakezdő 24 évesként is rögtön tegeztem kérdés nélkül a 65+-os ügyvezető, hiába volt 1000+ embernek a főnöke. Kollégák között vicc a tegeződés.
2020. ápr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%

2-# miért ne kérhetne?

Pl: Ne haragudj de meg kérhetnélek arra hogy tegezödjünk? Sokkal jobb lenne mindkettőnknek, persze ha nem kellemetlen számodra.

Köszönöm. :)

Ennyi...

2020. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#11 Ez elég gáz. Nem neveltek meg otthon?

24N

2020. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
@13 Udvariasabb vagyok, mint az emberek legnagyobb része, a magázódás viszont olyasmi, amivel soha nem fogok egyetérteni, normális cégeknél ki is röhögnek, ha magázódni próbálsz. Ez maximum ilyen közszférás csökevény, amitől az érdemtelenül odatett osztályvezető úr többnek érezheti magát.
2020. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 Lehet csak más a világunk. Ez a "közszféra csökevény" elég sértő és nem is értek egyet vele. Szerintem borzalmasan nagy illetlenség letegezni engedély nélkül a (látványosan) idősebbet. (Pl. a kérdező esetében a 35 év nem kevés. Mondhatni sok...) Különben rendben van. Még elég fiatal vagyok, hogy ne zavarjon, ha letegeznek miközben nekem magáznom kell a másikat. Plusz csak hallgató, de munkatársként sem fogom letegezni zsigerből az osztályvezetőt, mert amíg én semmit, ő már letett valamit az asztalra.
2020. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
@15 Hát ha elmész egy multihoz, elég furcsán fog nézni szegény osztályvezető, hogy tényleg ennyire vénasszonynak tartja-e az új gyakornok, mert hogy az elmúlt években senki nem magázta, az tuti. Azért közszférás csökevény, mert máshol már rég nem érdekel senkit, de közintézményekben meg minisztériumokban hajlamosak ilyenekkel szórakozni.
2020. ápr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16 Jaa, ezt nem ilyen rosszindulatúan mondtad, mint ahogy én elképzeltem. Erőteljesen hierarchikus a rendszer, amibe bele kerülök. A tegeződés kérdése a legkevésbé zavaró dolog.

A Kérdező nem tudom hol dolgozik, én még mindig nem tegezném le engedély nélkül az idősebbet, de nem is biztos, hogy ez mérvadó. 🤷🏻‍♀️

2020. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!