Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy férfi lehímsovnisztázna...

Ha egy férfi lehímsovnisztáznak manapság munkahelyen, akkor inkább lépjen onnan?

Figyelt kérdés
2020. márc. 12. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a kontextus?

Ebből nem tudtunk meg semmit.

2020. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg hogy jogos volt-e a kritika vagy sem. Azert egy jozan oaraszti esz nemart az elethez, amikor az ember belatja ha hulye es tudja ha mas hulye...
2020. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy változtasson dolgokon, magán.
2020. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha igazuk volt a többieknek, akkor az ő érdekükben.

Ha túlreagálták és hisztiznek, akkor a saját érdekében.

2020. márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A 4. válaszoló "B" pontját vonatkoztatom a helyzetre. 4 hónap után sem tudtam beilleszkedni a főként nőkből álló közösségbe, sőt, mivel kedvel a főnök, akit meg szívből utálnak, így már valószínűleg nem is fogok. Eddig minden helyemen kijöttem a kolléganőkkel. Volt, ahol könnyes szemekkel, ölelgetve búcsúztattak, de ajándékot pl. mindig kaptam.Itt valahogy az istennek sem megy a dolog.

No mindegy, már ki is pörgettem pár CV-t, remélem, hogy lesz valami, mert vészesen közeledik a próbaidő vége.

2020. márc. 13. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem idióta retardált sértődékeny libák, ne magad hibáztasd
2020. márc. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, azóta magától megoldódni látszik a helyzet: a főnök közölte, hogy nyugalom, van még munka...bár SOKKAL kevesebb. :D
2020. márc. 28. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!