Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudtok a Foregines lányokr...

Mit tudtok a Foregines lányokról, akik face-en élik az életüket és toboroznak?

Figyelt kérdés
Csak a megnem nevezett sikereiket mutogatják, de , hogy mi a lényege ennek a "cégnek", azt nekem nem sikerült kihámoznom. Valaki?
2020. ápr. 9. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi ez a Foregin?
2020. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy cég a sok közül. Nem csak Foregin meg Forever van. Most hirtelen ezek jutottak eszembe. Általában kozmetikai cikkeket meg vitaminokat stb-ket árulnak, hírdetnek, de van aki semmit csak toboroz Facebookon általában dekoratív csajokat.
2020. ápr. 9. 23:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Piramis rendszer
2020. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mlm
2020. ápr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez a lényeg. Posztolgatnak, hogy milyen qrva jó nekik mióta csinálják az üzletet, milyen boldogok stb stb. A fele se igaz. Amúgy arra megy ki a dolog, hogy ráírj,magyarul bekapod a horgot, aztán az ő ügyességükön és a te kíváncsiságodon múlik, hogy rajta maradsz-e. Akik ezt csinálják mindenféle anyagot kapnak, hogy hogyan kell felkelteni az emberek érdeklődését.

Amúgy több ismerősöm is csinálta, de kb 1-2 hónap után eltűntek ezek a nagyonboldogvagyok posztok. Aki legtovább bírta ő fél évig csinálta, aztán eltűnt, majd jött a nagy visszatérés, de csak 1 hónapig tartott a lendület.

Tanítják nekik a mellébeszélést.

2020. ápr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon durva. Nem gondoltam volna. Először azt hittem unatkozó lányok, akiknek nincsen életük, ezért Facebookon élnek. Van ilyen, de hogy ez ilyen szervezett az azert durva.
2020. ápr. 16. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!