Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 58 evesen elvesztettem a...

58 evesen elvesztettem a munkam mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 15. 01:08
 1/8 A kérdező kommentje:
17 evig dolgooztam egy cegnel. Egy szabalytalansagert elküldtek. Van nemi penzem , munkaügyre mar bejelentkeztem. A gond nem annyira birok. Altatot szedek kivagyok. A hugomek igertek segitseget a virus miatt is, de most mar nogatnak a munkaval. Ebben a veszelyes hekyzetben. Volt mar ritmus zavarom stb, ki mit tud tanacsolni? 40 ev ledolgozott eveim vannak de nem vagyok nő.
2020. ápr. 15. 01:12
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
58 évesen ez elég nehéz lesz. Sok munkáltató a kor miatt is nemet fog mondani. Szerintem nézzen körül álláshirdetős portálokon, mint pl. workania vagy a profession. Esetleg volt kollégáktól meg lehet érdeklődni, nem tudnak-e valami melót. Nyugdíjig még mennyi van hátra?
2020. ápr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Tescoban mindig keresnek embert. Legfeljebb elvégzel egy 3 hónapos kereskedelmi tanfolyamot, ha nem vesznek fel csak úgy.

Gyárakban is biztos mindig van felvétel szalagmunkára.

2020. ápr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58 evesen szallag munka hat igen csak egy a gond ha vki beteges es idosodo az nem biztos h bírja az ilyen fajta melókat már.
2020. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van valami extra támogatás 50 feletti álláskeresőknek...


Egyébként mihez értesz?

2020. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy 270 nap az 50 felettieknek az allaskereses?

[link]

2020. ápr. 15. 22:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Negatív hírek olvasása helyett leírhattad volna, hogy mihez értesz. Nem ilyen híreket kell olvasni, hanem az álláshirdetéseket.
2020. ápr. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvashatja az álláshirdetéseket, ha egyszerűen nem fog kelleni sehova. 😂

Anyám a negyvenes éveiben próbált kiugrani a szar munkahelyéről, több diplomája is van, de nem kellett sehova. Puff. Ennyi.


Belebetegedik a munkájába, de ez van, élni kell valamiből.

2020. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!