Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kérjem meg a buszsofőrt,...

Hogy kérjem meg a buszsofőrt, hogy vigye el a csomagot?

Figyelt kérdés
Tesómnak szeretnék küldeni Budapestre egy fontos kis csomagot és szeretném feladni a buszra ő meg leveszi. Csinált már valaki ilyet? Megtették a sofőrök? Mennyit kell érte adni? Köszi a választ

2020. ápr. 16. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez gáz. Tudod, erre való a posta..
2020. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Postàt nem ismered?
2020. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sürgős lenne. Én már többször láttam ilyet, mikor busszal utaztam.
2020. ápr. 16. 09:57
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Szia, mi már csináltunk ilyet, nem volt gáz, bár mi ismertük a sofőrt. Sztem így egyszerűen kérd meg, veszíteni valód nincs, ill. kérdezd meg azt is, hogy mennyibe kerül neked ez az "akció"
2020. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
A buszsofőr embereket szállít. Amire te gondolsz, az a posta vagy a futár.
2020. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Én nem kérném meg, ez túl nagy szívesség, még ha fizetsz is érte. Az utasok figyelése meg a forgalom elég nagy stressz egy buszsofőrnek, és még a csomagodért is vállaljon felelősséget.
2020. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
A buszsofőrök egyébként nem arról híresek hogy jófejek. Ha ismernéd màs lenne nyilván, de ezt hogy képzeled? Szerintem ugatni fog hogy minek nézed te őt, és lezavar a buszról.
2020. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Van 24 órás háztól házig futárszolgálat. Eljön házhoz, feladod, másnap délelőtt már kézbesítik a címzettnek, az ország két legtávolabbi pontján is.
2020. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

1. Ingyen ez nem működik. 2. A buszsofőr nem postás 3. Egy idegen buszsofőr miért is bízzon benned? 4. A reptereken működő átvilágító berendezésekkel (röntgenekkel, detektorokkal meg mittudomén, mindenféle biztonsági berendezésekkel) ellentétben az autóbusz-pályaudvarokon nincsenek ilyen kütyük, így ha te törvényben tiltott dolgot "postázol" vele, és a rendőr megállítja (neki - mint eljáró hatóságnak - joga van kinyittatni a csomagot), és ha mondjuk valami tiltott van benne, akkor a sofőr nagyon megütheti a bokáját, évekre leültethetik...

Bemondásra, vadidegennek ugyan miért hinne? Én nem hinnék... Lehet, hogy most azt fogják mondani a többiek, hogy én gonosz vagyok, rosszhiszemű, utálatos meg hasonlók, én idegennek nem csinálnék meg ilyet.


Egy buszsofőr ismerősöm van, tőle is csakis valami kis ellentételezés ellenében tudnám elképzelni (de nem, inkább úgy sem...)


Arra vannak ezek a mindenféle -általában hárombetűs nevű - csomagküldő szolgáltatók - mint pl. a GLS, a DHL, a TNT, a DPD, stb. stb. stb.

Nekik persze gondolom mindig, minden esetre van mindenféle átvilágító kütyüjük, így ha valami tiltott van a csomagban, azonnal tudják riasztani a hatóságot... azok meg lakatolni a feladót.

2020. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy teljesen bevált dolog, mondjuk főleg régebben volt ez divat, hogy a kollégista, albérletes gyereknek így küldött a szülő kaját. Legalábbis Csongrád, Békés megyében sokszor tapasztaltam, amikor buszoztam.

A sofőr is biztosan találkozott már ilyennel. Én lehet adnék mondjuk egy 500-ast v.1000-est.

2020. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!