Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki postán levelet,...

Ha valaki postán levelet, vagy csomagot küld másik kontinensre, azt ki és hogyan viszi el oda messzire?

Figyelt kérdés
Mondjuk az amerikai kontinensre küld valaki egy csomagot, egy csomag miatt valaki el fog utazni Amerikába hogy elvigye? Vagy hogyan működik ez?
2014. nov. 23. 14:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés, de én nem tudom, és érdekel.
2014. nov. 23. 14:49
 2/9 anonim válasza:
100%
Senki nem fog vele sehoba utazni. A levelet beleteszik egy zsákba vagy ládába és repülóvel vagy hajóval utazik a célország felé.
2014. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Postáról hallottál már? Na azzal megy...
2014. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, olvasni nem nagyon tudsz...
2014. nov. 23. 15:10
 5/9 anonim ***** válasza:

A 2.válaszoló írta meg a lényeget.

Belföldön a postakocsik viszik a címzett városába a leveleket, csomagokat. Ott a postások (kézbesítők) házhoz viszik a leveleket, feladott pénzt, kisebb csomagokat. A nagyobb csomagokat pedig a postakocsik viszik házhoz.

2014. nov. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy csomag miatt nem fog elutazni senki. De vannak repülők-hajók amibe az egész Amerikába szánt szajrét behányják, mert általában nem csak egy embernek van csomagja amit oda ad fel,és aztán kiválogatják ott terület szerint és elosztják a kisebb postákra, aztán a kis postáskocsi kiviszi.
2014. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
omg, ez a kérdés ugye nem komoly?!
2014. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én jót nevettem! :D
2014. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló teljesen jól tud olvasni. Ugyanaz a metódus, hajó és/vagy repülő viszi a csomagokat és a leveleket is.
2014. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!