Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelent már meg családtagod...

Jelent már meg családtagod full részegen a munkatársaid előtt?

Figyelt kérdés

Anyám sajnos gyerekkorom óta piáll, és mindig kimászik ha látja, hogy jöttek hozzám segíteni ezt-azt. Vagy hoznak és segítek pakolni...


Sokszor megkértem már, hogy maradjon bent ha piált.


Pofám kicsit égett is miatta de már nem az első volt.



2020. ápr. 20. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem munkatársak elött, hanem az exem elött.. már együtt éltünk az exemmel amikor karácsonyi ebédre voltunk hivatalosak haza anyuékhoz. Apám ott feküdt a konyhában az ágyon holt részegen. Büzlött, de nem csak az italtól.. tudta az exem is, hogy apám iszik, sajnos nem 1x fordult már elö, hogy jött hozzám az ex(akkor még nem laktunk együtt) és üvöltözött apám..ordibált.. verte a konyhaasztalt...káromkodott..mindent hallottunk a szobámból.. apám még mindig ilyen, igaz azóta már máshol lakok, de anyumat nagyon féltem..
2020. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Faterom...

Igaz nem a munkatársak előtt, mert 20 éve meghalt, de az egész gyermekkoromat megkeserítette.

Senkit nem mertem hazavinni, mert sosem lehetett tudni, mire megyek haza.

Néha álmodok vele és szabályos rosszullét van rajtam reggel, hogy még él...

Aztán napközben megfeledkezek róla..

Mondjuk egy anya még rosszabb lehet ha iszik. Sajnálom:(

2020. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Linsay lohan ***** válasza:
Igen Nekem ep tegnap történt. Itt volt 3 munkatarsam amikor a jó anyám olyan részegen tamolygot haza hogy csurom pisis volt bepisalva tantorgot
2020. ápr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!