Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bujkálnál a saját munkatársaid...

Bujkálnál a saját munkatársaid előtt hogy nehogy észrevegyék a kocsid, vagy nem kell foglalkozni mással?

Figyelt kérdés

Most jutottam el anyagilag arra a szintre, hogy kicsivel több mint 4 millió forintot fordíthattam autóra, ez egy pár éves japán modell, ismerősök sem láttak vele, viszont szeretnék vele munkába járni, de nem igazán értelmiségi az a közeg ami körül vesz, a helyzeten még az életkorom is bonyolít mert 30 éves sem vagyok, és az ott dolgozók zöme még középkorú családos emberként sem tudnának ennyit fordítani autóra, akinek van az sem éri el az 1 milliós összeget.

Tartok tőle hogy piszkálnának ha látnának vele, és esetleg kárt okoznának nekem, fényezést összebarmolnák, itthon is az udvarra parkolok ha tudom nem megyek semerre, a tükröt befordítom néha.


2018. aug. 21. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem bujkalnek.. de ra van irva h mennyi volt, v mi? :D
2018. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért az ember hamar rájön hogy nem olcsó.
2018. aug. 21. 00:52
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Azt mondod, hogy egy ismerősöd hozta Németországból így olcsó volt.
2018. aug. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne bujkálj, csak nyugodtan. Hidd el vannak emberek akik már immúnisak és hozzá vannak szokva ahhoz, hogy a pénz mindig oda röpül ahol már amúgy is van. Vagy, rövid idő és feldolgozzák.
2018. aug. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Autóba meg nyugodtan mehet 2 kamera. Ha véletlen valaki megkarcolja, akkor ott a bizonyíték.
2018. aug. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 Pont ezt akartam írni:D és igen, egy Dashcam nem ártana, ha ennyire félted!
2018. aug. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Senkit sem fog érdekelni...
2018. aug. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha van rá esély, hogy kárt okoznának, akkor inkább bujkálnék.

Ha már te is családos leszel, valószínűleg te sem fogsz tudni ilyen drága autóval járni. Hacsak közben nem növekszik a fizetésed persze.

2018. aug. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Hát kedves többi válaszolók zöme:

- De bizony látni fogják már ránézésre hogy nem olcsó autó. Ha nem is találják, ki, hogy 4 milla, de ott ahol az átlag egy milkáért vesz, ottbizony a háromnak tippelt is sok lesz.

- És igen van ahol ez furkálódási alap, főleg ha primitívek. Lehet ez miatt szelektív béremelésekből is kimaradni, vagy más opcionális kedvezménytől elesni, mert hogy "neki amúgy is túl sok pénze van, kapja más".


Az, hogy ez az esetedben mennyire reális az már nagyon egyéni kérdés. Sok függ a helytől (ezt te ismered) és személyiségedtől (mennyire kedvelnek). Például nálunk egy fiatal srác vett egy drága sport autót, de senki nem piszkálja, mert tudják, hogy nincs családja így erre költi illetve jó fej a gyerek és mindenki kedveli.

De ez persze máshol, más emberrel lehet máshogy...

2018. aug. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
30 éves sem vagy, és egy nyomorult tárgyra 4 milliót költesz? Hacsak nem félmilliót viszel haza, tuti pofádba röhögnélek, hogy milyen irigységről beszélsz. Összes megtakarításod megy a kukába egy olyan targyra, ami bármelyik pillanatban teljesen leamortizálódhat.
2018. aug. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!