Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki főnök lesz, akkor kifordul magából?

Figyelt kérdés
Ismerek egy nőt, a környezete úgy tartotta róla, hogy nagyon rendes, közvetlen, mosolygós. Aztán elkezdte játszani magát. Ha vett egy terméket, akkor mindenkinek tudnia kellett róla, ha rendelt dögös cicanacit, akkor a képét mindenkinek mutogatta. Ez eddig még elviselhető.Viszont, mikor már a hangjával is elkezdett kényeskedni, viselkedésèvel túljátszani magát, az már sok volt. Lehet valaki csajos, de nem kell feltétlen ezeken átesni. Mikor megtudta, hogy tetszik nekem valaki, a barátnőjével elkezdtek nevetni. Érdekes, már szoknyát is hord. Engem az zavart, hogy előfordult, hogy a munkámban is akadályozott. Talán neki is tetszik? Mondjuk beki van párja, akivel nem ünneplik a Valentin napokat sem.
2020. ápr. 22. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokan, ha feljebb lépnek a ranglétrán, akkor elfelejtik honnan indultak. Csupán ennyi.
2020. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az nem kifejezés. Viszont, szerintem igaz a meglátásom...
2020. ápr. 22. 18:37
 3/13 A kérdező kommentje:
Még az osztályról is elakart rakatni valamikor, volt olyan, hogy jobban dolgozott, mint én. Aztán most meg felemelte az értékelésemet, mert nagyon elégedett velem?
2020. ápr. 22. 18:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez csak egy általánosítás.
2020. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarod tudni, hogy vki milyen is valójában, adj hatalmat a kezébe
2020. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez teljesen igaz.
2020. ápr. 22. 18:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Tehát találkoztál 1, azaz egy darab emberrel, aki hátrányára változott, ráadásul nem is szakmai kérdéseket firtatsz, hanem tipikus női irigykedős kérdésköröket...
2020. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Természetesen más embereket is lehetne emlìteni, a kérdésemhez kapcsolodó leírást, egy konkrét példával fejtettem ki.
2020. ápr. 22. 19:01
 9/13 A kérdező kommentje:
Hátráltatás az nem szakmai? Mikor az információkat egy emberrel megbeszéli, aki a sok munka miatt nem biztos, hogy továbbìtja. Aztán jön a főnök, hogy ezt közösen rontottuk el... Más főnök internetes csopiban, minden szükséges infót elküld a dolgozóknak. Ez csak egy példa volt, de volt ennél több.
2020. ápr. 22. 19:05
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ez teljesen igaz."

Pont arra az emberre, akiről írsz, igen. Pont egy másikra meg nem. Egy harmadikra megint lehet igaz. Egy negyedikre megint nem.

Tehát ha lenne értelme annak amit kérdeztél, akkor ugyanúgy jogos lenne az a kérdés is, hogy miért nem fordul ki magából az ember amikor főnök lesz?

2020. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!