Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért társadalmilag lesajnált...

Miért társadalmilag lesajnált szakma a tanári?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 26. 19:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
És kifog tanítani kedves utolsó?
2020. máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Csak szigorúbban kéne szűrni a tanárnak tanulókat, fizetésemelést adni, és az oktatást és az iskolák felszereltségét is modernizálni...
2020. máj. 19. 16:55
 23/26 anonim ***** válasza:

"És kifog tanítani kedves utolsó?"


Pont ez a begyöpösödött gondolkodás tartja még fenn a tanárokat... Bűnrészese vagy ennek a beteg rendszernek. Embereket gázosítasz el, aztán hazamész mesét olvasni, meg hegedülni a gyerekeidnek. Gratulálok!

2020. máj. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Hogy mivaaannnn? :)
2020. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ez egy hasonlat volt. Ugyanazt csinálod mint a náci kollabornánsok. Legitimálod a tanárok létezését. Persze a mai kor társadalmai nem állnak túl magas szinten, de pár száz év múlva ezért emberek börtönbe mennek majd. Ha egyáltalán felmerül majd valakiben a tanárkérdés relativizálása.
2020. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ne haragúdj de amíg vlág a világ mindigvoltak a diákok és voltak a mesterek, tanárok, oktatók. Tökmindegy , hogy hívjuk őket. Az idősebb átadta tapasztalatait, tanította az újat. Így teljesen elzárkózni ettől tudod mit hozna? Káoszt!!! Lenne pár okos felvilágosúlt diktàtor és osztaná az észt az országoknak. Komolyan erre vágynál? Amíg a szülő dolgozik a gyetek hol lenne? Ezeket én végiggondolnám a helyedben. Minden rosszindulat nélkül mondom. És ne higyjétek hogy sok a pénz én pl ped1es 3as fokozatban 157 ezret kaptam. 3 évig ez fix. De utána se sokkal több.
2020. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!