Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szakma illene hozzám,...

Milyen szakma illene hozzám, mit tudnátok tanácsolni, esetleg van-e, volte-e valaki ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kicsit más lánynak születtem mint a korosztályom. Rendőr szerettem volna lenni, de a szemem miatt ez sajnos egyenlőre nem kivitelezhető, ez által én elvesztettem az élet célomat (katonaság is kilőve szemem miatt). Szakmát szeretnék tanulni de semmelyik sem tetszik, főleg nem az ilyen nőiesek. Fizikai munkát szeretnék végezni, ami le is köt, nyilván ez nőként nehézkes lehet..A mostani szakmámat rühellem, mert iszonyat unalmas (személy és vagyonőr), nem köt le, egész nap csak héderelésből áll, én meg szeretnék valami alkotni, dolgozni, hogy megbecsüljenek mások és azt tudják mondani, ez igen ez már valami. Várom az ötleteket kommenteket. Trollok kerüljetek legyetek szívesek, nem írtam olyat, amibe bele lehetne kötni. (Szeretek dolgozni, de csak amit megszeretek azt csinálom szívvel lélekkel)

2020. márc. 12. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
CNC gépkezelő, hegesztő esetleg?
2020. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj a kérdésemért nem vagyok benne az ilyenbe, CNC gépkezelő az mit csinál pontosan? A hegesztő szakma tetszik egyébként, ez tetszik.
2020. márc. 12. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Annyira én sem vagyok otthon a témában, ezért linkelek:


[link]

2020. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Autószerelő?
2020. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi első ez érdekes lehet a számomra így jobban utána járok. 2. igen gondolkodtam ezen már végülis lehet az marad, köszi
2020. márc. 12. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy ismerosom gyonyoru vas keriteseket csinalt, mint lakatos/kovacs, nem tudom, hogy pontosan mi volt a szakmaja.


Talan butorokkal is foglalkozhatnal, ha van helyed egy muhelyt kialakitani.

Felujitani regi butorokat nagy uzlet mostanaban.

Ezzel meg kreativ is lehetsz.


Vagy valami olyan szakma ami lakasfelujitassal kapcsolatos, festo, stb

2020. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Awi hegesztést határozottan ajánlom! Szerintem illene hozzád! Látnád a munkád értelmét, igazi alkotó munka. Nők bátran vállalhatják.
2020. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:
Mi a baj a szemeddel? Ha csak a dioptria, akkor lézerrel azt korrigálni lehet.
2020. márc. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!