Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kit kellene, hogy hívjak?

Lajos Lajos kérdése:

Kit kellene, hogy hívjak?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy a falra kellene felszerelni 1 tv mountot (4-6 fúrás - lyuk). Viszont nincs hozzá szerszámom illetve nem akarok rá költeni. Van olyan szakember aki végre tudná "hajtani" ezt a fúrást? Kit tudnék kihívni házhoz?

2020. ápr. 27. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ismerősöd egy se aki tudna segíteni?
2020. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon, ha van is az most éppen másik megyében aki nem nagyon tudna mostanság lejönni. :(
2020. ápr. 27. 21:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet egyszerűbb ha veszel hozzá szerszámot és megcsinálod magad. Egy szakember drágább. A szerszám meg még jól jöhet máskor is :)
2020. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg a szomszédod. Vagy nem vagytok jó viszonyban? Max adsz neki egy ezrest.

Egyébként ha szakembert hívsz az bele kerül annyiba mint a szerszám, ha nem többe.

2020. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A szerszám beszerzése ajánlatos. Ha beton a fal, akkor a fúróra oda kell figyelni. Erősebbnek kell lennie, 1000 w körülinek, ütvefúróval lehetőleg.


Vályogfalba ne akarj mountot tenni:)

2020. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát a szomszédaim, mindegyik vén (70+) és.. :D Nem ápolunk valami jó viszonyt.
2020. ápr. 27. 21:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerszámmal se tudnád megcsinálni mert nem tanultad meg az élet folyamán akkor szomszédot megkérni és neki fizetni egy kisebb összeget ha úgy van. Ehhez általában nem szoktak szakembert hívni.

Bár valószínűleg én is keresnék valakit aki felrakná nekem :D

2020. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gipszkarton falba szeretnék. Minden megvan tipli mount stb... kivéve a fúró:D Illetve lennék olyan béna, hogy elrontanám. És nem nagyon akarok 1 gipszkarton falat + rajtalévő burkolót össze-vissza fúrni :/
2020. ápr. 27. 21:46
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Hivd fel a szolgaltatod szervizeset felfurja. De ezert fizetni kell vmennyit.

Ennyire spur ne legyel mar. Ha te nem tudod megcsinalni, mas sem fogja ingyen.

2020. ápr. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy írtam azt hogy kapzsi vagyok. Avagy sajnálom a pénzt rá. Szerintem az alap dolog, hogyha valakit "kihívok" házhoz természetesen nem ingyen.:D De nem tudom, hogy ezt te hol olvastad. Direkt azért írtam úgy, hogy kit tudnék kihívni - "Szakembert" - szakembereknek általában fizetni kell, ha nem ismerős sőt még akkor is hacsak nem tudja le 1-2dl pálinkával :D Még 10k ft.t is költenék rá csak legyen már kifúrva az a lyuk :D
2020. ápr. 28. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!