Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy hívják ezt az embertípust...

Hogy hívják ezt az embertípust a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Lusta, a rábízott feladatokat szétosztja, ő érkezik legkésőbb, ő megy el leghamarabb, semmihez nem adja a nevét, nem vállalja a felelősséget.

Rettenetesen kíváncsi, mindenről tudni akar, már kiközösítette a kollektíva (nők), ennek ellenére folyton a nyomában van mindenkinek, sőt, nem is érdekli, hogy nem kívánt személy. Hab a tortán, hogy a nagyfőnök kedvence sajnos. :(

Van erre szó?

És egyáltalán mit lehet tenni vele? A helyzet egyre rosszabb...


2017. nov. 2. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen az a tipikus élősködő, parazita, talpnyaló...
2017. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hívják hogy a :leendő felettesed.Jobb ha hozzászoksz .
2017. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány főből áll a kollektíva (nők), de nálunk kb. 20 fő jelezte egyszerre a főninek, hogy elegünk van az egyik kollegából, mert egy talpnyaló sutyerák kavarógép. Hatásos volt, de nálunk közrejátszott az is, hogy olyan végzettségünk van, amilyenből nem tudnak 20 ugyanilyet leakasztani hirtelen, ha esetleg fura mód mindenkit elkapna másnap a szalmonella a munkahelyi menzáról hozott kajától, vagy ilyesmi :) És igen, ezért perelhetnének, de a legmagasabb megítélhető kártérítés se annyi, mint amennyit a cég bukott volna, ha nem teljesítjük a projektet határidőre.
2017. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kis szar senki, volt ilyen nekem is, de már hála a magasságosnak nem vagyok ott, de nagyon sajnálom a volt kollegináimat....
2017. nov. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a legtöbb helyen főnöknek hívják.
2017. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!