Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondtál már fel nagy port...

Mondtál már fel nagy port kavarva?

Figyelt kérdés

Úgy stílusosan, furmányosan pl. zenekarral kísérve, nyakonöntve a főnököt kávéval stb.?

Ötleteket gyűjtök a felmondásomhoz, mivel a munkahelyem nem érdemli meg az egyszerű, kulturált felmondást, mert gyűlölöm és engem már szinte halálra dolgoztatnak. Az utóbbi időben pedig mobbing is társult hozzá a vezetőség és egyes kollégák felől, amit már nem bírok. Azt akarom, hogy a felmondásom "üssön".



2020. ápr. 28. 14:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Imádom a munkahelyemet és az itteni embereket, szóval még sose kellett felmondanom.

Egyszer volt nálunk egy tag, valószínűleg ugyanúgy érzett, mint te, mert a felmondását a közös pihenő helységben kezdte el, hangosan üvöltözve, majd levert néhány poharat (üveg) és felrúgott egy széket. Amikor lejött a főnök a nagy kiabálásra, arcon öntötte egy pohár kávéval (amit tőlem vett el), és öt perccel később a biztonsági őrök kísértik ki.

Mi már ott a helyszínen nem bírtuk abbahagyni a nevetést, ami láthatóan csak még jobban hergelte.

Nem tudom, nálatok hogy van, de nálunk vannak biztonsági kamerák, és ebben a pihenőben is volt. Mit ne mondjak, valaki elküldte párunknak a biztonsági kamerás felvételt, amit nem tartok etikusnak, de hát ő csinálta a bohócot magából.

A vicc az, hogy még a nevére sem emlékszem. Na, ennyire volt emlékezetes. Sose bántottuk, egyszerűen nem szólt hozzánk, így jobbnak láttuk, ha békén hagyjuk.

A kérdés az, hogy méltósággal szeretnél távozni, vagy abszolút megalázva saját magadat.

2020. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem áll érdekemben, hogy hülyének gondoljanak. Jól jöhet még nem haragban távozni valahonnan.
2020. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Akármi hasonlót csinálsz, csak magadat fogod lejáratni és max röhögni fognak azon, milyen szánalmas vagy. Rosszabb esetben felveszi valaki, kikerül az internetre és ha az új munkahelyeden meglátják, akkor ott is elvágod magad. Tényleg ez kell neked?
2020. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom magam lejáratni, csak szeretném, ha "fájna" a főnökömnek, hogy felmondok. Azt tudom, hogy én vagyok a legjobb munkaerő, ezt már többször is elmondta, de azt már nem bírom ahogy bánnak velem. Ma is dologznom kell majd, de én az egész napot végig bőgtem, mert egyszerűen már annyira elegem van. Én szenvedek és szeretném, ha ezt megértenék, átéreznék. Hiába mondtam eddig, ők nem értették meg. Azt akarom, hogy megértsék valahogyan.
2020. ápr. 28. 14:52
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

1: És feltételezem, hogy utána fegyelmi eljárás indult ellene. Én legalábbis biztos nem hagynám annyiban, ha főnök lennék.


Kérdező, ha valami látványos módon akarsz felmondani, avval még önmagában nincs gond, de a főnök leöntését és ilyesmit nem ajánlom, mert amellett, hogy feljelenthetnek, emiatt új állást találni is nehéz lesz.

2020. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Ha egy kicsit abbahagyod sajat magad sajnálatát, rájössz, hogy senki sem fogja átérezni a te bánatodat.

Bohócot csinálsz magadból,és jól kinevetnek.


Talán akkor értenek meg, ha felnőtt kulturált nő módjára csinálod a dolgot.

Nem egy hisztis kis bolondként.

De gondolj csak bele. Miért viselkedtek így veled? Mert megtehették.

Biztos lehetsz benne, hogy máshol is megfogják tenni, ha nem változtatsz a hozzá allasodon.


Senki az égvilágon nem fog sajnálni, ezt jól jegyezd meg.

Majd jön más csicska ,és ennyi.

2020. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6: Honnan tudod, hogy nő a kérdező?
2020. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert sírt.
2020. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
És hogyan akarod elérni, hogy “fájjon” neki? Ha nyakonöntöd kávéval, vagy zenekarral sétálsz ki, az nem fog neki fájni, maximum mindenki idiótának gondol majd. A legrosszabb, ami érheti, hogy elveszít egy jó munkaerőt és csak szarokat talál a helyére. A többivel magadat járatod le, nem is kicsit.
2020. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8: És férfiak nem szoktak sírni?
2020. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!