Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is jártatok már így a porton?

Ti is jártatok már így a porton?

Figyelt kérdés

Velem egyfolytában trollkodott egy fickó. Egyfolytában beszólogatott nekem minden ok nélkül. A Slayert is állandóan szidta, mert valahonnan tudta, hogy szeretem azt az együttest. Borzalmas volt.


Másoknak is beszólogatott, nem csak én voltam az egyedüli célpontja. Másokkal is trollkodott olyan sokáig, mint velem.

Elmondom a jellemzőit:

1. Egyfolytában smiley-ket használt, mint valami idióta

2. Senkinek a véleményét nem tartotta tiszteletben

3. Váltakozó minőségű helyesírással rendelkezett

4. Beszólásaiban az összes magyar trágár kifejezést használta, de voltak érdekes szavajárásai, mint "ondok", "surdilovic", "surda", valamint "hókutya". Fogalmam sincs, ezek a szavak tulajdonképpen mit jelentenek.


Borzalmas élmény volt. Többször letörölte magát, egy ideig "Törölt felhasználó" néven szerepelt, de sajnos mostanság megint visszatért. Hál'istennek én már nem vagyok fent a porton.


A kérdésem az lenne hozzátok, hogy veletek is trollkodtak már valamelyik weboldalon? Csak hogy más is átélte ezt a jelenséget?



2017. okt. 18. 22:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg Port-felhasználók, találkoztatok már-e ezzel a szemét alakkal az oldalon? Veletek is trollkodott már?
2017. okt. 18. 22:49
 2/15 anonim ***** válasza:
Azért trollkodott, mert hagytad neki, az ilyen emberekkel vitába szállni sem érdemes, egy idő után abbahagyják úgyis.
2017. okt. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ondok=undok
2017. okt. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Port.hu? Az az oldal egy pöcegödör! Nem érdemes oda íni, mert tele van trollokkal!

Én is írogattam oda egy ideig, de először az új SW topicjában szálltak rám, mert én nem fikáztam azt.

Aztán később meg több privátot is kaptam, amiben elküldtek engem a qurva anyámba. Csakúgy.


Más filmes oldalon ilyet még nem tapasztaltam, pedig ugyanolyan stílusban írok mindenhova.

2017. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, ismerős a "Törölt felhasználó". Ő a főtroll ott.
2017. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A "Törölt felhasználó" szenny sajnos most "Razorlight" néven pocskondiázza a jónépet. Vigyázzatok vele!
2017. okt. 19. 22:19
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Valószínűleg a SW miatti kommentjeidet is az ún. "Törölt felhasználótól" kaptad. Nekem is küldött már privit egyszer, amint megláttam, hogy tőle van, rögtön töröltem. Kis b..zi.
2017. okt. 19. 22:24
 8/15 A kérdező kommentje:
Most láttam, hogy Razorlight f..szkalap hozzászólásait eltávolították a Blade Runner 2049 topikjából. Sajnos Törölt felhasználóként még mindig ott vannak a megjegyzései az oldalon.
2017. okt. 19. 22:32
 9/15 A kérdező kommentje:
Sőt, a War for the Planet of the Apes topikból is törölték a hozzászólásait. Nagyszerű! Kár, hogy "Törölt felhasználóként" nem lehet törölni a bunkó rizsáját. Remélem, örökre letiltják a portról a rohadt kis mocskot.
2017. okt. 19. 22:37
 10/15 A kérdező kommentje:

Olvastam a porton, egyik kommentelő írta, hogy ez a f..szkalap troll csak azért csinálta ezt, mert állítólag üldözési mániája van, hogy egy Ondok nevű felhasználó elméletileg rosszat akart neki, és ezért a troll mindenkire azt hitte, hogy ő az az Ondok, és azért szidta őket.


Ezt csak olvastam, így nem tudom, hogy van-e valóságalapja, szerintem csak simán egy rohadt kis mocsok.

2017. nov. 14. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!