Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmérést szeretnék végezni....

Felmérést szeretnék végezni. Mi a véleményetek, mennyire lenne igény a masszázs házhoz szolgáltatásra?

Figyelt kérdés
Ti mennyire vennétek igénybe az ilyen szolgáltatást? Van erre igény vagy inkább az emberek elmennenk masszázs szalonba masszíroztatni hogy ne keljen egy idegent beengedni az otthonukba?
2020. ápr. 30. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen célra ott vannak a masszázs lányok/fiúk...


Ha Én rendes masszőr lennék, biztos, hogy nem vállalnék ilyet, max csak rokonoknak, közeli ismerősöknek. Kitudja ki várna ott még az „ügyfelen” kívül...


Ha már kell egy igényes és (nem olcsó) szolgáltatás, megemelem a valagamat, és elmegyek az erre kijelölt helyre. Tehát felőlem nem lenne igény erre.

2020. ápr. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En nem, nincs megfelelo korulmeny, pl ugy van kialakitva a szobam, hogy az agy a falhoz van tolva, ugy eleg kenyelmetlen lenne maszirozni mindket labam
2020. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 nemaRendőrség ***** válasza:

Masszázs asztalt felcipelni a negyedikre nem egy kedves feladat még ha nem is nehéz tárgy.


Én inkább mennék hozzá. Talán ha évek óta járnék hozzá és lenne ilyen opció is. Nem tudnék ellazulni, mert stresszelnék hogy lop

2020. ápr. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Masszázshoz nem csak a nyomkodás, hanem a körülmények miatt is megyek. Van masszázs ágy, meleg olaj bekészítve. Eleve a környezet, jobb esetben már a hangulatomat is befolyásolja. Teával kínálnak, ruhát kapok, papucsot stbstb.

Itthon felrakok egy mosast majd a kovetkezo pillanatban a sajat agyamon vagy kanapen ami hason fekve nyomkodva, megfulladva benne nem lenne tul ellazito! :D

2020. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ismerősöm, aki otthon maszíroz, olyan is, akihez házhoz jönnek. Mindketten mellék tevékenységként végzik, mert nincs annyi vendégük, hogy megélnének belőle.
2020. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Én öeülnék neki a hátam teljesen be van állva mert szinte annyit dolgozok mint karácdonxi hajtásban.

Ergo szét vagyok meg össze is esve 12 ora melo után rotty :((

2020. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugaton van ilyen, de Magyarországon nem hiszem hogy nagy igény lenne rá.
2020. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyaki népe nem reprezentatív.


Meghirdeted, kiderül. Összecsukható masszázságyat vásárolj, ennyi az összes anyagi kockázatod, kedves Kérdező. Ill. fog kelleni egy szgk is.


Jó munkát, sok sikert!

2020. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ, pl ha csinos csaj a masszőz és lingam masszázst is vállal akkor persze, szívesen megyek
2020. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Én semmilyen masszázsra nem tartok igényt.

Házhiz rendelni olyan szolgáltatót se rendelnék, akihez amúgy elmegyek.

2020. máj. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!