Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem fog zavarni egy munkáltató...

Nem fog zavarni egy munkáltatót sem a szlovák állampolgárságom a vírus után ha munkát szeretnék vállalni?

Figyelt kérdés
Büntetlen előéletű vagyok természetesen, 22 éves. Magyar okmányaim vannak, az állampolgárságra is beadtam a kérvényt, de valahol motoszkál bennem a gondolat, hogy a munkavállalás és az állampolgársági kérelem vissza lesz utasítva arra alapozva, hogy fertőzött vagyok hiába van magyar lakcím kártyám. Persze tudom, így másokat is visszautasíthatnának ennyi erővel. Vagy az állampolgárság lesz így neccesebb? Vagy egyáltalán nem bélyegzik meg vírus után az embert?

2020. máj. 7. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Miért,csak a szlovákok lehetnek fertőzöttek?
2020. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha fertőzött vagy, meg kell gyógyulnod. Csak Szlovákiában szokják állampolgárság szerint osztályozni a munkavállalókat.
2020. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem fognak ez alapján elkönyvelni veszélyforrásnak.
2020. máj. 7. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Szlovakiaban jelenleg 1500 fertőzött van, abból 28an haltak meg.

Magyarországon 3400ból 448 halt meg.

Es a szlovakok kb dupla annyi tesztet csinalnak mint magysrorszagon.


Van egy kis különbség a számok közt, tehát nem értem a kérdést.

2020. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak félek, hogy akadna egy jó munkahely ahová majd emiatt nem vesznek fel... :/
2020. máj. 16. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!