Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma lesz interjúm egy IT...

Ma lesz interjúm egy IT technikus munkakörre egy sok embert foglalkoztató cégnél. Szerintetek mire kérdezhetnek rá interjú során?

Figyelt kérdés
Főbb feladataim lennének a számítógépek frissitése, felhasználoi azonosítok kezelése stb.. leginkább a hálozati címeknél sötét nekem a dolog, hogy az interjún miről kérdezhetnek ezzel kapcsolatba.

2020. máj. 8. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Állásinterjúkat vezetek egy nagy multi cégnél. IT területre is keresünk. Az interjún én csak a HR részt viszem, a szakmai részt nyilván minden esetben az adott csapat vezetője. Szóval emberfüggő is, mire kérdez rá. A mi csapatunk vezetője a korábbi szakmai tapasztalatokra helyezi a hangsúlyt, milyen feladatokat látott el az illető a korábbi munkahelyén, volt e valami nehézség és ha igen hogy oldotta meg. Sok szakmai kifejezést kérdeznek. Ha olyan a feladatkör akkor akár valami próba feladatra is készülhetsz, de azt azért előre szokták jelezni.
2020. máj. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen állást látok hírdetve jól is fizetnek a hálózatis, programozói stb.

De most őszintén! Hol tudsz tapasztalatot szerezni? 3 5 évet kérnek meg ilyen olyan ismereteket. Én is szerettem volna ilyen helyet de besem merném adni mert tutira bukó volna hiszen nincs tapasztalatom. Van ahol full kezdőket is ketesnek? Nemhiszem! Ha van írjátok már meg. Nincs munkám.

2020. máj. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltál azóta interjún, itt vagy máshol? Mik voltak a szakmai kérdések? Ha esetleg mar dolgozol is leírnád azt, hogy mik a feladatköreid részletesebben? Köszi. (Lehet privát üzenetben is, ha ide nem akarod)
2021. ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!