Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A technikusokat tényleg...

A technikusokat tényleg mindenki lenézi?

Figyelt kérdés
Igazgató, mérnök, művezető, operátor? Mindenki? Ennyire hálátlan szerep lenne egy cég életében? Csak azt szeretném tudni, hogy én vagyok-e rossz helyen, vagy egy öreg szakinak volt igaza és mindenhol rossz egy tech élete..

2019. febr. 26. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, senki nem néz le senkit.
2019. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen semmiből fabrikált sztereotíp közhelyek. Aki rendben van magával az nem néz le senkit. Totál mindegy, hogy milyen szakmájú emberekről beszélünk.
2019. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En mernok vagyok es nagyon tisztelem a technikusokat, nelkuluk eleve be is zarhatnank...
2019. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oh, dehogynem! A munkáját. Mindegy mit csinálunk és mennyire vért izzadva és mennyire jól, arra nem is emlékeznek. De csak sikerüljön valami 80%ban, és máris mi vagyunk az ostobák, akik nem értenek hozzá. Ha valami gondolatunk van, hiába mondjuk el, senki nem veszi figyelembe. Aztán később majdnem mindig igazunk lesz, de senkinek nem jut eszébe még akkor se, hogy szóltunk előre, sőt! Azért is mi vagyunk a hibásak. Hiába ránk erőltetett döntés miatt lett valami rossz.

Ez mindenhol így megy? Sokan mondták már a környezetemben, hogy igen de nem akarom elhinni. Elkeserítő és demotiváló.

2019. febr. 26. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
HA valaki nem egy kisebbségi komplexusos farok, aki magát tartja az atyaúristennek, akkor nem nézik le.
2019. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!