Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit terveztek csinálni érettsé...

Mit terveztek csinálni érettségi után?

Figyelt kérdés
A kérdés nyilván azokhoz szólna, akik most érettségiznek. Mert én teljesen tanácstalan vagyok, hogy a jelenlegi helyzetben mit lehetne. A szüleim szeretnék ha még itthon maradnék még ebben a koronás időszakban, de nyilván nem tarthat ez az állapot örökké.

2020. máj. 12. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Minél hamarabb el akarok költözni. Amint vége az érettséginek (csütörtök és pénteken kell még menjek) vállalok diákmunkát - szerencsére ebben a helyzetben is keresnek. Ha megkaptam a bizonyítványom pedig szeretnék rendes állást találni - szerencsére ügyviteli szakon tanultam, ezért irodai munkára alkalmas vagyok. Valamint láttam, hogy vannak ehhez friss hirdetések, szóval nem félek kifejezetten az álláskereséstől.

Legkésőbb szeptemberben kiveszek egy szobát valahol Pesten, majd ősztől megkezdem hétvégén a tanulmányaimat. Hétköznap dolgozom.

Jelenleg sem a szüleimmel élek, hanem a bátyámmal, szóval remélem érthető, hogy miért akarok minél hamarabb költözni.

A munka meg egyszerűen vonz, már beleőrülök a bezártságba és a semmitevésbe.

2020. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jelentkezz állami támogatású egyetemi szakokra. Pénzt nem vesztesz rajtuk, és hátha beindul addigra az élet itt is. Sokan mondták nekem, hogy felsőoktatás nélkül nem viszem sokra. Sajnos nem hallhattam rájuk és egyből elkezdtem dolgozni érettségi után.
2020. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!