Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki ha 18 évesen szeretnék...

Ciki ha 18 évesen szeretnék most nyáron dolgozni 1-2 hónapig mezőgazdaságban?

Figyelt kérdés
Kaptam egy jó lehetőséget, tudnék dolgozni nagyon jó bérért, viszont szerintetek nagyon gáz a földön dolgozni? Anyukám nem nagyon engedi, szerinte nem ezért tanultam eddig, hogy most a zöldségekkel foglalkozzak, viszont nagyon jól jönne az a pénz. Szerintetek mit kéne csinálnom?

2020. máj. 12. 18:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Miért lenne gáz? Nagyon sokan, köztük én is azt vallom, hogy nincs olyan munka, ami gáz lenne.. Dolgozol, kapsz érte pénzt, a te esetedben mint leírtad elég jó bérért, és ennyi, ezen nem nagyon kellene gondolkozni, főleg ha szükséged van a pénzre, sőt ez szerintem tiszteletreméltó, hogy nem a szüleidtől várod el azt a pénzt, ami jól jönne, hanem megdolgozol érte, hidd el, hogy úgy sokkal többet fog jelenteni az az összeg, legyen szó most bármennyiről is. Remélem sikerült meggyőzni.
2020. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Figyu, a munka sosem ciki. Én is egyetemi diplomával csinálok olyan munkát, ami másoknak lehet, hogy "ciki", de jól fizet és egyelőre megteszi, amíg a szakmámban el tudok helyezkedni. Valahol el kell indulni mindenkinek.

A külföldi munka élettapasztalat szerzésnek sem rossz, plusz pénzt is kapsz érte, amit nyilván jobban meg is fogsz becsülni, tudva, hogy milyen nehezen szerezted.

Szerintem mindeképp vágj bele, 1-2 hónap nem a világ.

2020. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nyugodtan, dolgozni nem ciki. 18 éves vagy, nem tilthatja, hogy melózz. Én örülnék is, ha a gyerekem dolgozni szeretne nyáron, nem lábat lógatni.
2020. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai világban már semmi sem "ciki", amivel pénzt keresel (és legális, persze az illegális sem feltétlen az, csak nem helyeslem, meg kb senki). Ha anyukád szerint "túlképzett" vagy, akkor nyugtassa, hogy nem egész életben ezzel akarsz foglalkozni, én támogatom az ötletet.
2020. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Semmiféleképpen nem ciki. Semmilyen tisztességes munkát nem szabad lebecsmérelni, jó a hozzáállásod, nyomjad nyugodtan.
2020. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A mezőgazdaságban dolgozni már mér volna ciki? Ha nem volnának emberek, kik a földeken dolgoznának, állatokat tartanának stb., éhen pusztulnánk. Az egyik legvalamirevalóbb munka az épp ez.
2020. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó gondolat ez részedről, érdemes lenne kipróbálni magadat benne, főleg, ha érzel is belső érdeklődést magadban a téma iránt. Meg igény is van most ezen a területen emberekre.
2020. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Semmi ciki nincsen abban ha tisztességes, ráadásul nem is a legkönnyebb munkával pénzt keresel. Plusz élettapasztalatnak sem utolsó hogy kicsit megismersz egy más világot is, mint amiben később dolgozni fogsz.
2020. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2020. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
az anyád egoizmusa ciki, hogy jajj, mi túl agyoniskolázott sznobok vagyunk a tisztességes munkához. menj csak el, az önéletrajzodban is jobban mutat, ha azt látják, hajlandó vagy dolgozni, nem csak a végzettségedet lobogtatva siránkozol.
2020. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!