Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnök miért nevet azon hogy...

Főnök miért nevet azon hogy viccelődnek rajta?

Figyelt kérdés

Egyik kolléga szokta utánozni nagyon viccesen a főnök beszédstílusát, mozgását stb.


A főnök már nagyon sokszor látta, "rajtakapta" a srácot, de egyszerűen ő maga is csak nevet rajta, pedig tudja hogy róla van szó.


Máshol ezért akár kirúgás is lehetne, vagy minimum sértődés, de egyes főnökök meg simán röhögnek magukon.


Hogy van ez?



2020. máj. 14. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem egy idegroncs, az együtt nevet a többivel magán (ha jogos a dolog és nem sértő). Aki balek, az meg pattog miatta. :)
2020. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk lehet hogy vicces?
2020. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert közvetlen és van humorérzéke? Én mindig utáltam a sznobos vagy keménykedő típust, aki úgy reagál, hogy "Én a főnök vagyok, maga a dolgozó, csak semmi humor!" vagy "Még egy ilyen és ki van rúgva!".
2020. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki hogy normális a főnök.

Miért kéne ezért bárkit megfenyíteni?

Ha jó a hangulat az mindenkinek jó.

2020. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van önkritikája.
2020. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Két dolgot tudok elképzelni.

1) nincs semmi tekintélye a fõnöknek és kínjában õ is röhög, hogy ne legyen annyira ciki.

2) tényleg nem érdekli, mert csak a munkavégeredmény számít, nem pedig annak folyamata és mellékes személyes megnyilvánulások. Én az elsõt tartom valószínünek.

2020. máj. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!