Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyógymasszőrként lehet nyitni...

Gyógymasszőrként lehet nyitni saját szalont?

Figyelt kérdés
Ilettve mik azok a dolgok amik szükségesek egy gyógymasszőr szalon nyitásához? Kell a szalon nyitásához valamiféle képzés? Válaszokat köszönöm.

2020. máj. 16. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Off: bocsi az offért. Én is gyógymasszőrnek tanulok engem is érdekel ez a kérdés!

21/f

2020. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Igen nyithatsz és alapíthatsz saját vállalkozást, ha rendelkezel sikeres vizsgával és meg van a végzettséget igazoló okirat. Az kell hozzá és nincs akadálya.
2020. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Úgy is nyithatsz szalont ha felveszel egy alkalmazottat és neki meg van a paírja róla és be van jelentve.
2020. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ertelme sajat szalont nyitni csak akkor, ha mar nem akarsz dolgozni.


Eloszor azert mesz el egy szalonba dolgozni, hogy tapasztalatod legyen es kialakuljon az ugyfelkorod. Utana ha okos vagy sajat labra allsz es hazhoz mesz a jobb ugyfeleidhez. Kezrol-kezre fognak adni ha ugyes vagy.

Mire kikupalod magad, mar nem akarsz annyit dolgozni, de az ugyfelkorodet sem akarod elvesziteni, ilyenkor nyitnak szalont es vesznek fel kezdo lanyokat.

2020. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. máj. 16. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!