Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért gondolják ezt a barátaim?

Miért gondolják ezt a barátaim?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen volt egy részleg, ahol jól teljesìtettem, bár ezt senki nem érzékeltette velem, emellett rengeteg csalódás ért a munkámmal kapcsolatban. Mikor máshová kerültem, akkor hallottam, hogy a barátaim azt mondták, hogy mindenhol jól akarok teljesìteni, hogy itt is, meg ott is. Meg volt az oka a váltásnak, amit ők is tudnak. Ha nem üldöztek volna el, akkor máshogy is alakulhatott volna...
2020. máj. 17. 17:41
 1/1 anonim válasza:
100%

Soha ne várj a pozitív visszajelzésre és annál jobban fog esni. Tudod hogy van, amíg mindent jól csinál az ember nem szól senki. Ronts el valamit, mindenki ott fog tapsolni. Hasonló cipőben jártam, elkezdtem magamra koncentrálni és a saját teljesítményem kitolni, amióta így gondolkodok sokkal jobb kedvvel megyek munkába, sőt, jobb napjaimon dicséretet is kapok a vezetőmtől. Ha meg van 1-2 nap amikor nem szólnak hozzám, hát istenem.. Nem barátkozni mentem oda, hanem pénzt keresni, addig sem megy az üres fecsegés. :)


Mindent jól csinálsz, ne akarj szürke bárány lenni!

2020. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!