Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akinek nincs kedve munkahelyen...

Akinek nincs kedve munkahelyen "beilleszkedni", jópofizni mert magányos farkas típus, azt általában utálják?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 11:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
59%
Tapasztalat(én sajnos magányos típus vagyok), hogy a legtöbb munkahelyre FEL SEM veszik az ilyen embert, olyan helyre sem, ahova semmilyen képzettség nem kell.
2020. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Sőt szerintem az is cikinek számít egy munkahelyen, ha valakinek sosincs párkapcsolata. Hogy mi közük van hozzá tök idegen embereknek, hogy van e párkapcsolata a dolgozónak, azt ne kérdezd tőlem, én se értem ezt a gondolkodást.
2020. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
98%

A munkahelyeken dolgozó emberek ugyanazok az emberek, akik az iskolában voltak, csak egyesek, ahogy nőtt az életkoruk, megtanultak szocializálódni, mások meg nem. Szóval ha iskolában utáltak, amiért nem voltál beilleszkedő típus, akkor van rá esély, hogy egyes emberek a munkahelyeden is fognak ezért. Felfoghatatlan, hogy felnőtt emberek hogy viselkedhetnek így, de sajnos találkoztam már ilyennel, főként nőknél gyakori jelenség.

Ha nincs gyereked azért, ha szegény vagy azért, ha nem pletykálsz azért, ha pletykálsz azért, ha párkapcsolatod sincs akkor azért, ha jól dolgozol azért, ha nem dolgozol azért, sorolhatnám...

2020. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
Ráadásul ha a cégvezetőség ilyen kritériumok alapján is válogat a munkára jelentkezők között, akkor az álláshirdetésben ezt miért nem említi meg a feltételek között?...
2020. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos van erre esély. Valószínűleg azt fogják gondolni, hogy lenézi őket, ezért nem kommunikál velük, aztán egy idő után csak egyre rosszabb lesz, mert el fog harapózni a feszültség, a gyűlölködés, beindulnak a rosszindulatú sugdolózások, pletykák.
2020. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

5


Igen pont ez történik. Minél több idő telik el így annál ellenségesebbek lesznek. Saját tapasztalat.

2020. máj. 20. 12:22
 7/34 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezö lehet hogy kifogsz nevetni de emiatt nem hagyom itt jelenlegi munkahelyemet hiába lenne jobban fizetö állás mert a fönök pártolja a magának való embereket és többre értékel mint az extroverteket ,szóval ellehetek magamnak, még sem tudnak így kikezdeni. Míg elözöleg mindig kiutáltak mert nem haverkodtam nem lettem csapattag...
2020. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
47%
Általában igen, meg tartanak tőle, meg szeretik kijátszani, így fekete báránnyá tenni - okkal-ok nélkül egyaránt.
2020. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

8


De ez tipikus extrovertált gondolkodás, miszerint mindenkinek be "kell" illeszkednie vagy azért nem minden extrovertált gondolkodik így, csak a hülyébbjei?

2020. máj. 20. 12:31
 10/34 A kérdező kommentje:

7


Nem nevetlek ki, én is ilyen munkahelyről álmodom.


Előző munkahelyem azt gondoltam ilyen, mert csak ritkán kellett emberekkel érintkezni, de az is elég volt, hogy bekövetkezzen amitől tartottam.


Mostani munkahelyemről szintúgy azt gondoltam, hogy ilyen lesz, viszont mint 2 év után bebizonyosodott, itt is abba az irányba haladok.


Szerintem az egyetlen megoldás otthonról dolgozni. Csak nem könnyű azt megvalósítani ám.

2020. máj. 20. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!