Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy viseljem könnyebben a...

Hogy viseljem könnyebben a munkahelyi csipkelődést,irigységet?

Figyelt kérdés

20 éves F vagyok

Nemrég lett meg az első munkahelyem.


Azelött egyetemre jártam de rossz eredményeim miatt az egyetem megszüntette a hallgatói jogviszonyomat.


Lényeg,hogy mikor 2018-ban elkezdtem az egyetemet a szüleim a spórolt pénzükből vettek nekem egy lakást a városban közel oda( ahová egyetemre jártam).


És most mikor elkezdtem dolgozni ugye kérdezősködtek a kollégáim hogy hol lakom,kikkel lakok.


Mivel nem akartam hazudni elmondtam hogy a szüleimtől kaptam egy lakást annak idején.Azóta állandóan csipkelődnek ,burzsuj gyereknek hívnak ami igazából rosszul esik.


És nem is igaz, otthon a faluban abban a házban lakunk amiben nagyszüszleim is éltek.A szüleim sose költöztek el otthonról,sose vették lakást maguknak.Helyette inkább nekem segítettek az egyetlen gyereküknek.



2020. máj. 21. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
17%
Mondd azt hogy te is fogsz lakast venni majd a gyerekednek. Szoval a te gyereked is elörebb lesz mint ök.
2020. máj. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Na ezért nem kell semmi ilyet elmondani. Annyit kell mondani, hogy x városban laksz. Ennyi.
2020. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!