Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emlékszik még rám?

Emlékszik még rám?

Figyelt kérdés
Az egyik régi munkahelyemen szerelmes voltam egy férjes nőbe. A nő félt ezért tőlem és kirugatott. Ez már több éve volt és azóta nem találkoztam vele. Egy városban lakunk. Előbb utóbb biztosan osszefutunk. Nem tudom mit mondjak majd neki. Egyszerűen setaljak el mellette vagy szólítják meg vagy kopjem le. Nem tudom.

máj. 20. 05:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél szánalmas. Biztos amiatt rúgtak ki, mert "csak" szerelmes voltál belé. Vagy zaklattad vagy a munkád volt phos.
máj. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Zaklattad, azt jelentette, ezert rugtak ki, ugye?

Lekopni? Omfg


Nem kell semmit se mondani, hagyd beken.

máj. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem zaklattam.
máj. 20. 06:14
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Köpd le, ö legabb megerdemli.
máj. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Biztosan emlékszik rád, ha ő intézte, hogy elmenj. Köszönni nem árt sohasem, de kétlem, hogy beszélgetni akarna veled. Ne köpd le.
máj. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Engem egy tanár tanított egy szemeszterig, a követező évben azt se tudta ki vagyok. :D
máj. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 L.. István ***** válasza:
100%
Honnét tudta, hogy szerelmes vagy belé? Koslattál utána, mi? Nem csodálom, hogy nem akart veled egy helyen lenni, megérdemelted, hogy kirúgasson. Én is voltam belezúgva melóhelyen férjezett nőbe, de nem tudott róla, azóta se tudja, néha összefutunk, a férjével is jóban vagyok.
máj. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7 miért nem tudja? Mert félsz elmondása neki. Nagyon gyáva vagy.
máj. 20. 07:25
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#8 Kérdező, te egyből támadsz. Én sem szívesen dolgoznék veled.


#7 Jól csináltad, egyáltalán nem gyávaság. Sőt.

máj. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 L.. István ***** válasza:
100%
#8: Múlt idő megvan? Gyávaság... ha az, hogy tiszteletben tartottam, hogy férjnél van (akit egyébként mint írtam szintén ismertem és jóban voltunk) akkor az voltam. Nem csodálom, hogy nem akart veled egy helyen lenni.
máj. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!