Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hosszabb otthonlét után nem...

Hosszabb otthonlét után nem akarok vissza menni ugyanoda, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Aza hosszabb igazából csak pár nap. De annyira nincs kedvem menni újból. Nem érzem jól magam ott, de nem is olyan rossz hely. Vannak jó dolgok is... De annyira nem akarok már közbe ott lenni.

Van amikor jól elvagyok a kollégákkal és az ügyfelekkel de nem tölt el olyan jó érzéssel ott lenni, nem úgy mint az elején.

Azonnal felmondani nem akarok, főleg most amikor válság van, nem is tudom mit lenne érdemes csinálni vagy újból tanulni?

Csak érettségim van, gondolkoztam azon is hogy munka ügyön tanfolyamot de most az is kérdéses hogy indulnak e, munkanélküli meg nem akarok lenni. A pénz az attól még kell..



2020. máj. 21. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy érzem mint te. Én 2 hónapot voltam itthon, abszolút nem vágyom újra a kollégák és az iroda falai közé. Simán tudnám itthonról végezni a munkám, de egy hét múlva már újra menni kell. Felmondani most én sem akarok, mert ugyan van pár potenciális álláslehetőség, de közel sem annyi, mint a vírus előtt.

Szerintem érdemes most visszamenni a munkahelyre és kivárni, amíg valamilyen szinten normalizálódik a helyzet és utána keresni egy olyan munkahelyet, ami tetszik.

2020. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Mindenhol az iskolát és a gyakorlati időt nézik a munkáltatók.Hiába szerzel végzettséget , ha nem dolgoztál benne esélyt sem adnak rá sajnos.Maradj.Nem érdemes kapkodni.
2020. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dettó, én is két hónapja itthon vagyok, és bár magát a munkámat nagyon szeretem, komolyan fontolgatok hogy keresek mást ha vissza kell mennem helyileg az irodába. Nem mondanék fel azonnal semmiképp, de mindenesetre elkezdek nézelődni, hogy mik az opciók.

Szerintem ez a legésszerűbb, biztos állást nem dobnék el jelen helyzetben, de ha akad jobb, ahol nem ragaszkodnak rá hogy "becsöngetésre" legyél a "padodban" mint alsóban, akkor miért ne váltson az ember....?

2020. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Aki otthonról is tudja intézni, milyen munkák azok?

Én egy porgosebb munkát cserélnek le, kicsit nyugisabbra. Vagy lehetne pörgős de a hétvégék szabad lenne az nagy kincs lenne.

Így folyton csak jvok megyek és én is időre, meg több műszakba.

Bár a fizu nem rossz, és annyira az egész hely se, de stresszes vagyok ott vagy amikor haza érek. De hiszek benne hogy lenne olyan ahova szívesebben járnék

2020. máj. 21. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Üdv a felnőttek világában.

Ezért kellett volna tanulni.

Ha felmondani nem akarsz, akkor összeszorítod a fogad és csinálod, amíg nem találsz jobban

2020. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Vagyok. Én két diplomával rendelkezem, gazdasági területen dolgozom. Nekem a munkámhoz csak egy laptopra és egy telefonra van szükségem, semmi másra, így tudnék itthonról dolgozni. Első munkanapomon a főnököm mondta is, hogy nekünk milyen jó, mert a munkánkhoz nem kell semmi csak ez és bárhonnan el tudjuk végezni, ehhez képest ragaszkodnak ahhoz, hogy napi 8 órát bent üljünk az irodában. Néha van, hogy el kell faxolni valamit (mint az őskorban...), vagy aláíratni valamit, de azt ha elküldöm valamelyik asszisztensnek megcsinálja.

Szerintem érettségivel nehéz olyan munkát találni, amit otthonról lehet végezni, ha csak nincs protekciód. Én a helyedben valamilyen informatikai képzést kezdenék el, azzal legtöbb esetben elég heti max. 1-2-szer bemenni a munkahelyre.

2020. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!