Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az egyik legjobb barátom más...

Az egyik legjobb barátom más munkahely után néz, ha ő megy, akkor nekem is mennem kell. Mit tegyek? 22/F

Figyelt kérdés
A váltásának az oka: a lányok nem tisztelik a személyisègét, kiabáltak is vele nem olyan rég. A főnőkének nem szimpatikus, mindig elszámoltatja, sok feladatot ad neki... Első benyomásra gyenge fiúnak tűnhet a főnöke számára, de a munkát nem veti meg.Rendesen szokott dolgozni.Már sokkal önállóbb lett, mióta dolgozik, rajta kìvül nagyon nincs senkim. Senkim. A szìvem fog összetörni, ha távozik. Ha ő megy, nekem is mennem kell. Ma beszéltem erről a tulajjal, hogy ha ez a srác megy, akkor megyek vele... Azt mondta, hogy oké.
2020. máj. 22. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Öt meg felveszik mashova teged meg nem.

Szoval sokat ersz vele..

2020. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a barátoddal is beszéld meg. Attól hogy nem egy helyen dolgoztok még lehettek barátok.

Csak azért ne kockáztasd az anyagi helyzeted, mert őt nem szerették az adott munkahelyen. Neki se segítesz ezzel, főleg a jelenlegi helyzetben ha mindenképp együtt akartok elhelyezkedni még nehezebb dolgotok is lehet mintha csak ő egyedül menne aztán esetleg te követnéd őt hetekkel, hónapokkal később.

2020. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy menni fogok, ha ő megy.Már a gondolattól is elsápadok, hogy mi lesz velünk. Látom előre, ahogy az utolsó napon kisétálunk az ajtón...
2020. máj. 22. 17:21
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen baráti kapcsolat nem egy egészséges dolog részedről.

Mi lesz veled, ha megszűnik a barátságotok?

2020. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem lesz ilyen. Együtt fogunk megöregedni.
2020. máj. 22. 17:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat igy biztos!
2020. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, te hülye vagy? Miért ne maradhatnál azért, mert a barátod elmegy? Ha külön cégnél dolgoztok, már nem lesztek barátok?
2020. máj. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, neked miért kell menned attól, hogy ő elmegy?

Csak én nem értem az összefüggést...?

2020. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ti most egy pár vagytok, vagy mi van?
2020. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem indok arra, hogy a másikhoz ragadva élj, és másold a viselkedését. Azt ne hidd, hogy ha az imádottad talál magának munkát, az neked is melót jelent. De nem ám. Te maradsz munka nélkül, ő meg ellesz, mint hal a vízben, az új helyén. Egyébként annyira tapadsz hozzá, hogy még menekülni is fog tőled.
2020. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!