Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Én dolgoznék az egyik legjobb...

Én dolgoznék az egyik legjobb munkahelyen?

Figyelt kérdés

Kisváros egy hivatalában dolgozok. Fizetést emelték nem panaszkodom, elég szép lett.

Főnök messze van tőlünk így viszonylag késhetek, előbb haza mehetek területi munkára hivatkozva, elég szabad a ki be járás a munkahelyen, nincs olyan sok munka.

Kevesen vagyunk így egy kis családi légkör alakult ki köztünk. Mindig együtt kiránduluk ott segítjük egymást ahogy tudjuk, tényleg sosincs kibeszélés a hátunk mögött. Együtt ebédelünk mindig sokszor valaki hoz valamit és azt közössen megesszük.

Nyilván egy családi vállalkozás hasonló lehet de az család lényegében, az egy más t4szzw


2019. szept. 17. 18:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen
2019. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, irigy vagyok.
2019. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Az en munkahelyem is ilyen 🙏
2019. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet ilyen 3#...csak a kérdező ekkora király mint amilyennek hiszi magát, ne rontsd el neki ezt a nagy élményt
2019. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4. Miért lennék király? Csak kérdezem.... mert mondták már hogy egy ilyen munkahely kincs.
2019. szept. 17. 18:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Plot twist: a kérdező és #3 kollégák😮

Egyébként a legjobb relatív:

Apa munkahelyén mindenki szereti aput, jól megfizetik, gyakran kap ajándékokat, sokat adnak a véleményére, minden ilyen céges kiruccanásra meghívják. Ellenben akárki elmegy nyaralni, hacsak nincs szabadnapja, munkaidőn kívül is behívják, és gyakran túlórázik (alapból 12 órában dolgozik...szóval🙃). De ő itt dolgozik nagyon rég óta, még mielőtt megismerte anyát, és szerintem innen is megy nyugdíjba.

Anya mindig azt mondja, az ő munkahelye a legjobb a világon. Egész jól keres, kedves főnöke van, akit ritkán lát, általában telefonon beszél vele. Egyedül dolgozik, és termékeket ad el embereknek. Anya egy nagyon kedves, nyitott nő, mindig ilyesmi munkát végzett, és a sok hely közül, ahol dolgozott, azt mondja, ezt szereti a legjobban. 8-16-ig dolgozik, és, ha bárhová el kell mennie korábban/szabit kell kérnie 90%, hogy elengedik.

Persze simán lehet, te nem szeretnéd, amit ők csinálnak, de szerintem az a lényeg, hogy az ember azt gondolja, jó helyen van, és ne azon gondolkodjon, hogy a másiknak mennyivel jobb lehet.

2019. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb.

Ugyanis en ezek mellett meg aludni is tudok. Vagy ingyen ebedelni jollakasig.

2019. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van a tiednél sokkal rosszabb és van jobb is. Én örülök ha találtál magadnak egy jó helyet ahol szivesen dolgozol, én is szerettem a munkahelyem. Azért gondolhatod hogy kevés az ilyen mert ha valaki jó helyen van az nem írja ki, inkább az elégedetlenkedők jönnek ide panaszkodni, ez a kérdés nekem meg nem tűnik másnak, mint jóindulatu dicsekvésnek, ahol nem is a válaszok számítanak hanem az hogy te tudasd a néppel hogy neked jó.
2019. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8 órát dolgozom, szellemi munkakörben.

Én kérek elnézést, hogy számomra nem az a "legjobb munkahely", ahol kevés a munka, lehet később bejönni és hamarabb hazamenni, hanem az, ahol változatos, érdekes, kihívást jelentő feladatok vannak, rugalmas a munkaidő, szakmailag tudok fejlődni, és van előrelépési lehetőség akár szakmai, akár management vonalon.

Ennyi erővel a Kérdező kereshetne egy pasit, aki eltartja, akkor még ennyit sem kellene dolgoznia. Gondolom az lenne az igazi "legjobb munkahely".

2019. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen az,kicsit vagy is nagyon irigy vagyok, jó lenne ha ilyen munka helyem lenne.

Nyilván ha lenne elég akaraterőm akkor csak talélhatnék ilyen melót csak hát az a baj hogy nem nagyon van,leginkább sok helyen ismeretséggel lehet csak bekerülni,egy szóval szuper munkahelyed van.

Nekem marad a kamionozás és a hajléktalan életmód.

2019. szept. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!