Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnöknő nyitva hagyja az...

Ha a főnöknő nyitva hagyja az e-mailjeit azon a gépen is amit mi használunk azzal valami célja van?

Figyelt kérdés

Pl.ellenőrizhető a cég számlája is amiről kitűnik nem mindenkinek fizet egy időben,és egyformán de erre rájöhetett hogy megnézheti valaki és azóta nem minden fizetést utal ugyanarról a számláról.

Arra gondoltam,hogy célja van vele,hogy lássuk mennyi van a cég számláján és van a cégnek más számlája is ahova a jelentősebb átutalások érkezhetnek és arról a számláról nem ezekre az e-mailekre érkezhet értesítés így ha ő azt mondja nincs elég pénz a számlán, hogy időben fizessen akkor megnézhető az e-mail és látható,hogy "igazat"mond a másik számláról meg ki tudja hogy gazdálkodik, kinek mit fizet.Rengeteg tartozása, felszólítása van és nem biztos,hogy tisztán mennek a dolgai.Pl.van munkás aki után több járulékot fizet pedig nem magasabb a végzettsége.Úgy néz ki tetszőlegesen fizet és ez nem korrekt.Pl. az egyik munkásnak személyesen szerezte be,hogy kutudja fizetni a másik felé meg még van kis elmaradása úgy kellett emlékeztetni, hogy ha fizeti a mostanit van még 25.ezer lemaradása és azt is fizeti-e akkor.Az volt a válasza, hogy ja igen,igen azt is.De utána olyan volt mint akit leöntöttek egy bilivel...Az a legszomorubb az egészben,hogy az akit ajanroz egy nulla munkaerő úgy kell a többi munkásnak noszogatni meg rásózni feladatokat.



2020. máj. 24. 11:16
 1/9 MancsWolf ***** válasza:
63%
Ebből szerintem rajtad kívül senki nem ért egy kukkot se. Azon kívül hogy látjátok a levelezését.
2020. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyitva hagyja és elolvassuk
2020. máj. 24. 11:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy hülye, és otthagyja, szerintem csak maflaságból. Plána, ha valami nem szabályos a pénzügyekben, mi a viharért akarná ezt az orrotokra kötni?

De nektek ki a bánat mondta, hogy szabad, sőt kötelező belemászni, megnyitogatni és egyesével elolvasgatni az e-maileket???

2020. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Senki...de nagy a kísértés,hogy otthagyja de így legalább sok mindent tisztábban lehet látni.Nem véletlenül van nyitogatva eleinte nem így volt,bem nyitogattuk de okot adott rá. És nem értem miért hagyja úgya gépen ahol mi is dolgozunk van saját gépe is,hacsak ez nem valami húzás a részéről..
2020. máj. 24. 11:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem szép dolog de utána kell járni az ígéreteinek
2020. máj. 24. 11:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szólnék neki.

Főni! Nem először fordul elő hogy más gépen nyitva hagyja a levelezését. Engem zavarba hoz. Kifejezennen feszélyez. Kérlem, mondja el, miért csinálja ezt.

2020. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kifejezetten *
2020. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vagy inkább,hogy jelentkezzen ki,mert tényleg zavaró és kisértésbe ejtő belenyitni főleg amikor valamire gyanakszom...3 e-mail ban nyitba abból mi egyet használunk és sajnos reggel amikor bekapcsolom a maileket az ő fiókján keresztül kell bemenni a cég e-mailjébe nert 3 fiók nyitva van
2020. máj. 24. 12:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Mellékes, hogy nálunk a főnök, aki egy 40es pasi, küldött mindenkinek egy olyan levelet, hogy :


"Szeretek női fehérneműt hordani.

Csipkéset."


Hidd el ezután nem hagyta őrizetlenül a levelezőjét. :)


Csak ebből lehetett volna rendőrségi ügy is. Ám az akkori főnökömnek volt humorérzéke és mindenki tudta, hogy ez kamu és miért kaptuk ezt a levelet. Hirtelen midenki elkezdtem lockolni a gépeket.

Én biztos nem tudom ikyen higgadtan kezelni. Aki velem ilyet csinálna, az szembe nézhetne a következményekkel. Legalább egy fegyelmi, de alap esetben egy fegyelmi alapú azonnali felmondás mindenféle kiegészítések nélkül.

Szóval nem ajánlom ez utóbbi módszert.


Ezért írtam, hogy beszélj vele. 4szemközt. De legalább video chaten. Legyen személyes és bizalmas beszélgetés. Lássa, hogy téged zavar és jót akarsz neki. Számomra ez a tiszta módja ennek.

2020. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!