Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A kialakult helyzet miazz...

A kialakult helyzet miazz google classroom - ot használunk és a tanár szivat minket tehetünk ellene valamit?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárunk úgy csinál mintha robotok lennénk, több anyagot oszt ki úgy hogy nem minden nap van óránk és ezeknek a beadási ideje sosem több 24 óránál. Osztályfönöknél már többször jeleztük, hogy a többi tantárgy(töri, matek, szakmaik....) tanárai sokkal reálisabb határidőket ad mint ez a tanár. Tehetünk ellene akármit is? Volt hogy reggel kiadott valamit és azt délutánra be kellett adni... Én olyan vagyok hogy ha feladat jön egyből csinálom, de valamikor így se győzöm és reggeltől estig a gép előtt ülök. Köszönöm az értelmes válaszokat előre is.
2020. ápr. 27. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes órátok van, akkor a kiadott anyagot 5-10 percen belül kell megcsinálni. Ehhez képest a délután laza. Ha aránytalanul sok a feladat, ész az osztályfőnök nem intézkedett, akkor az igazgatóhoz kell fordulni. Lehetőleg a szülőknek.
2020. ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ottani óra nincs megtartva fellövik az anyagot aztán meg kell csinálni.
2020. ápr. 27. 09:17
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Milyen tantárgy az? Ha nem érettségi tárgy, vagy nem számít sehova a továbbtanulásnál, akkor nem kell vele komolyan foglalkozni.
2020. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Balatoni srác^ ***** válasza:
53%
Ment a 👍 #3-nak. Milyen tantárgy?
2020. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Ny, pont az ilyen #3 meg #4 miatt van az, hogy annyi életképtelen, inkompetens egyén van. Benyalják azt, ami "érettségitárgy", és minden másra toljunk nagy ívben.

Aztán ő lesz az, aki halálra rémülve retteg az 5G-től, Soros Györgynek tulajdonítja a koronavírust, és lépten-nyomon átverik. Elképesztő, hogy néha mennyire híján vannak az emberek az alapvető tudományos műveltségnek. Minél több területet ismersz meg, annál nagyob rálátásod lesz a világra, és annál szerteágazóbban tudsz gondolkodni.


Kérdező: ezeket a kifogásokat meg lehet beszélni nyugodt körülmények között is. Lehet kérni a tanárt, hogy ne 1, hanem 2 napos ahtáridőket adjon például. Ez most egy olyan helyzet, ami mindenkinek új, és nincs még kialakult gyakorlat arra nézve, hogy hogyan lehet ezt optimálisan csinálni. Az is igaz, hogy amúgy a suliban is napi 6-8 órát lennél, de az is igaz, hogy talán nem 6-8 óra gépezéssel kéne ezt helyettesíteni.

2020. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne életképtelen valaki, ha nem fontos neki pár dolog, amire lehet, hogy később úgysem lesz szüksége? Úgy beszéltek, mintha nem lenne tele az oktatás felesleges dolgokkal. Nem véletlenül nem kell érettségizni énekből meg rajzból például. Nyilván a szakirányos tárgyak fontosak.

Még egyetem is van rengeteg felesleges dolog, nálunk is volt, pedig én már lassan 15 éve végeztem, pedig arra azt gondoltam, hogy ott végre mélyen belemegyünk a szakmába. Aztán kaptunk mellé mindeféle egyebet is, hogy "meglegyen a kredit".

2020. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Magyar a tantárgy, egyébként szóltunk osztaly főnöknek aki kérte a tanártól hogy kicsit legyen kevésbé szigorú. Arra gondoltam talán azért nyomatja ennyire az anyagot mert az iskolában nem tudott velünk haladni, sajnos ő a tipikus példa hogy nem mindenki való tanárnak. A fegyelmet sose tudja tartani pedig nem vagyunk egy rossz osztály.
2020. ápr. 27. 13:51
 8/9 Balatoni srác^ ***** válasza:
#5 Miért lennék impotens? Mert nem foglalkoztam annyira az énekkel mint biológiával amiből emelt szinten érettségiztem? Ezért?
2020. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Balatoni srác^ ***** válasza:
* inkopetens
2020. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!