Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szokatlan munkahelyeket...

Milyen szokatlan munkahelyeket ismertek?

Figyelt kérdés

Amióta egy temetkezési vállalatnál vagyok adminisztrátor mindenki jobban érdeklődik a munkám iránt, hiszen rendhagyónak számít. Kíváncsi vagyok, hogy milyen helyek tartoznak még ebbe a kategóriába.

Talán a kaszinó és a szexshop de több nem jut eszembe.



2020. máj. 30. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Én meg kíváncs vagyok hogy mit csinál egy temetkezési admisztrátor. Sehtésem van, de elég szörnyű lehet :/
2020. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen empatikusnak kell lenni és segíteni az ügyfélnek kiválasztani a koporsót/urnát, megszervezni a ravatalozást, beszélni kell az adott plébánossal stb. Néha elég elképesztő dolgok történnek főleg a hagyaték miatt de az se semmi amikor valaki 3-4 millióból akar temetkezni.

De ne térjünk el a témától.

2020. máj. 30. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szokatlanról elsőre azok jutnak eszembe, akik pl. letakarítják a vonatot baleset után, vagy durva utcai baleset után fertőtlenítenek. De nemtudom biztosan, hogy nálunk erre van e külön egység, vagy más beosztásúak csinálják meg. Párszor láttam ilyesmit, hát az sem egy hálás feladat.
2020. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csoki kóstoló

Japánba van ilyen ölelő munka,hogy ne légy magányos.(Persze ehhez külső is kell.)

Cirkusz artista esetleg

Matrac tesztelő

Most hirtelen ez jutott eszembe csak.

2020. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hídmester
2020. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

rabbi

inszeminátor

temetőőr

boncmester

bohóc

kéményseprő

felszopó

hóhér

nehézbúvár

guberáló

párttitkár

2020. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!