Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van ötletetek, milyen munkahel...

Van ötletetek, milyen munkahely illene hozzám?

Figyelt kérdés

Az állatokat nagyon szeretem, jó lenne velük foglalkozni, bár nem feltétel. Rettentő gyorsan tanulok, jó a memóriám, például telefonszámokat is könnyedén és hosszútávon megjegyzek. Szinte minden téma érdekel, a politikát és a hozzátartozó egyéb témákat kivéve. Sokmindenhez van tehetségem. Az együltős munkákat nem szeretem, kicsit mozgósabbra vágyom, plusz pont, ha a munka szabadtéri tevékenységet igényel. Az ünnepnapokat és hétvégéket szabadnak szeretném hagyni.

Vezető típus vagyok, ilyen pozícióban tudnám magam leginkább elképzelni. Nem félek a kemény munkától sem.

Mindenképpen olyan munkára gondolok, ami jól fizet.


Ha akármilyen ötletetek van, nagyon hálásan megköszönném, ha leírnátok őket! Kicsit el vagyok veszve, nem nagyon találtam még eddig semmit. Olyan is jó, ami nem feltétlenül illik a leírásra, bármilyen ötletet szívesen fogadok!



2020. máj. 31. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Vezető típus? Mitől? A fejbentartott telefonszámoktól?


Egyébként szerintem állatorvos.

Pofátlanul nagy összegért dolgozhatsz és felelősség szinte nulla egy emberorvoshoz képest

2020. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neem, dehogyis a telefonszámoktól!:) Határozott vagyok, összeszedett és magabiztos, könnyen el tudom érni az embereknél, hogy figyeljenek és hallgassanak rám, stb:)
2020. máj. 31. 09:57
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Ezek egy jó előadó képességei nem egy jó vezetőé:)
2020. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha állatokkal akarsz dolgozni, akkor nincs szabad hétvége,legalább is kevés a szabad. Vezető pozíciót általában el kell érni, úgy hogy ismered azokat a folyamatokat, amik alattad vannak, illetve van tapasztalatod benne. Ráadásul felelősségel is jár, szóval azt is vállalni kell. Vagy csinálsz egy saját vállalkozást.
2020. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kutyakozmetikus OKJ, aztan nyitsz egy sajat kozmetikat. Bar elobb dolgoznek 1-2 evet alkalmazottkent.
2020. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha jól akarsz keresni, menj informatikusnak, mérnöknek vagy tanulj pénzügyet, számvitelt vagy jogot. Az állatokat meg hagyd meg hobbinak.
2020. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy az informatikust,mérnököt és az ilyen "hiány" szakmákat nehéz megkapni.Nincs hiány,nehezen vesznek fel újoncokat.El lehet képzelni pár év múlva mi lesz.Szerintem mostanság inkább a fizikai munkák érik meg.A bátyám szakács, régen Hollandiába dolgozott és elég sokat keresett.Azt akár tudom mondani.Amúgy meg elég szomorú,hogy konkrétan mindenki csak a pénzt nézi.Igazából szakácst mondok,ott is lehet valaki főszakács,bár Magyarországon nem éri meg.
2020. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Igen, valóban a fizikai munka előnyben van, a munkábaállást követő 10, maximum 15 évben. Aztán fordul a kocka, az olló pedig nyílik életük végééig
2020. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát hetes, lehet, hogy szomorú, hogy mindenki a pénzt nézi, de valamiből meg kell élni. Hiába csinálok olyan munkát, amit szeretek, ha még a gyereket se tudom kipelenkázni belőle.
2020. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!