Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az új állásomhoz kérték az...

Az új állásomhoz kérték az eredeti érettségi bizonyítványomat, hogy lemásolhassák! Ezt miért teszik? Kell nekik egy másolat, vagy leellenőrzik az eredetiségét? Nekem ez még új, sosem kérték! Van ötletetek, hogy miért?

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár ellenőrizhetik is. Van, ahol elfogadják a saját fénymásolatot.
2013. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak beteszik a papirjaid koze hogy ez is megvan. nekem is neha kertek a bizonyitvanyom, de nem hiszem hogy ellenoriztek mivel eleg kis cegek voltak. mondjuk ha nem hamis a bizid akkor nincs okod aggodni :D
2013. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) hála isten nincs mitől, de eddig csak a munkaügyi kp kérte amit értek, meg az egyetem ahova felvételiztem, csak valahogy érdekes volt, hogy a munkáltató is kérheti, eddig csak erkölcsivel találkoztam....:)
2013. jún. 22. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan munkakörben alkalmaz, ahova kell a végzettség, akkor egyértelmű, hogy be kell kérnie, és le kell fűznie a másolatot a személyi anyagodba.

Szintén kérheti, ha támogatott a béred, és a támogatás feltétele pl. iskolai végzettség, projektmunka stb.

2013. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, igaz lehet, mert szakirányosan vettek fel ami a végzettségem....igy már tök tiszta:) köszönöm mindenkinek a választ!
2013. jún. 23. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!