Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dohánybolt vagy gyár? Melyik...

Dohánybolt vagy gyár? Melyik munkát választanád a kettő közül és miért?

Figyelt kérdés
Ha valakinek esetleg van tapasztalata ezekről a munkákról, akkor szívesen olvasnám.
2020. jún. 6. 12:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Attól függ. Gyárban micsoda?
2020. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Gyáááár...!!!


Teljesen eksztázisba esek a fermentalt dohány illatától.

"Szagofil" vagyok :)


Ha ebből is - abból is megélnék, csak a gyárba mennék.:)


(a trafikmutyis dolgokról nem is szólva - de ez egyéni ízlés és értékrend kérdése.)

2020. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen gyár. A futószalag nem pofázik vissza, nem rabol ki, nem támad meg, nem idióta, tudja mit akar, nem kell felírni neki holnapig, cserébe stabil hely, stabil fizetés, tervezhetőség, táppénzlehetőség, szabadság.
2020. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Betanított munka
2020. jún. 6. 13:06
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez személyes preferenciától függ: Ha neked kellemes a három műszakos, monoton munka reggel 8 - délután 4-ig (vagy tovább), és bírod az egész napos bezártságot, meg munkagépek hangját, akkor a gyár.


Ha szeretnél emberekkel foglalkozni, egy viszonylag lazább munkahelyen, akkor a dohánybolt.

2020. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Miss Endzsi ***** válasza:
87%
Dohánybolt. Voltam gyárban 4 és fél hónapot, hogy megnézzem mi ez. Sokszor előfordult, hogy péntek este 10-kor végeztünk a 4 nappal és vasárnap este hatra már vissza kellett menni 12 órázni, majd további még 3-4 nap 8 óra. Idiótákkal kell együttlenni, nekünk végig állni kellett a 700 Ft-os klumpában, én mindig kitömtem liszttel, hogy ne fájjon annyira. Ha kétszer kellett egymásután napon 12 órázni, és egy óra odavissza az út plusz egy óra az elkészülés, akkor mára, akkor maradt 10 óra enni, fürödni, aludni, kaját csinálni. Havi átlag 180 óra munka volt 170 ezres átlag fizetéssel.
2020. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Dohánybolt. Viszonylag könnyű és nyugis munka. Hátránya, hogy hétvégén, késő este esetleg éjszaka is kellhet dolgozni, meg hogy kirabolnak.
2020. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Dohánybolt. Ott legalább nincs az hogy "te Józsi ezt nézd hogy lövöm ki a fikámat a főőődre"
2020. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Fika nincs. Vascsővel fejszétverés és 6 hónap rehabilitáció simán előfordul, talán olvastatok az egykori kőbányai támadásról. Nekem haverom az illető, így a dohánybolttal kapcsolatban elfogult vagyok, meg általában az emberekkel is, mert én is pultozom. Szóval gyár.
2020. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

Egyértelműen egyetem.


(Tudom, hogy nem opció, de jobb a fenti 2nél.)

2020. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!