Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki főnökként dolgozik, az...

Aki főnökként dolgozik, az pontosan mire veszi fel a fizetését?

Figyelt kérdés
Akármikor kimegy dohányozni, vagy enni. Sportcipőben vagy telitalpú szandálban húzza a békát. Állandóan azt hallod, hogy én főnök vagyok, engem tisztelni kell, külföldi csapatèpìtő, menő imidzs kialakìtása. Aki alattuk dolgozik, azt meg semmibe veszik. Pistike öt éve vár arra, hogy ő is kapjon egy szeletet az elismerésből, ahogy mások is.Elég szomorú, hogy az ember 45 kilósan viszi az osztályt, aztán azt kapja a fejéhez, hogy nem elégedettek vele.Azt vettem èszre, hogy a szabályok csak a dolgozókra vonatkoznak.milyen szabályok? Ki ellenőrzi ezeket?
2020. jún. 9. 17:39
 1/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
89%
Na pont azert nem vagy fonok, mert ilyennek latod naivan a helyzetet. Mint egy 15 eves kiskolyok...
2020. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már megkérdezted egyszer a mai nap folyamán:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2020. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gyere be hozzánk. Ez megy.
2020. jún. 9. 17:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy ez nem csak egy emberre vonatkozott. Ha főnöknek lenni azt jelenti, ahogy levázoltam, akkor az ember inkább induljon el a saját útján.
2020. jún. 9. 17:45
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván. Egész életedben a másét akarod építeni? Ha van egy kis eszed sajátba fogsz.

Amúgy az, hogy "főnök" elég általános. Van minden pozícióban mindenféle ember.

2020. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

A főnöknek is van főnöke, ha nem ő a tulajdonos. A főnök főnöke pedig elvárja, hogy a főnök minden beosztottja után is tartsa a hátát, azaz például a felelősségért máris felveheti a fizetése egy részét. Egy másik részét azért, mert munkavégzést szervez, koordinálja az egyes munkafolyamatokat, tervez, előállít, szolgáltat, gyárt (nyilván a tevékenységre jellemzően) az egysége segítségével, ezekben tevőlegesen részt vesz - ha van ideje.

A beosztottak számára számtalan "kulisszatitok" van, amire nincs rálátásuk, merthogy közük sincs hozzá, ezért egy-kettő közülük túl sok szabadidejében arra vetemedik, hogy fiktív céges kérdéseket kreál netes kérdezőoldalakra, áldozatként beállítva magát, látszólagosan zsörtölődik koholt munkahelyi problémákon, és abban bízik, hogy sikerül végre egy olyan kérdést is kiírnia, amire a netes válaszolótársadalom kellően egymásnak ugrik. Teszi mindezt büntetlenül, évek óta, és fogalma sincs arról, hogy egyre kevesebb embert téveszt meg a tenyérbemászó stílusával.

2020. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bankszámlára.
2020. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A külföldi csapatépítő nagyon nem a te főnöködön múlik, azt a cég határozza meg. Ha a főnök jó, nem sajnálom tőle. Ha rossz akkor se, mert attól én nem mehetek, ha ő lemondja a sajátját. Én csak az olyan főnököket nem bírom, akik a munkaidejükben minimum 1 órát csak cigiznek, míg a többieknek húsz perc az összes szünete, illetve nem tartják be a saját szabályaikat.
2020. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!