Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet hogy kűlföldön kb....

Hogy lehet hogy kűlföldön kb. 1hét alatt találtam munkát, igaz hogy munkaközvetítõst, de itt már kb.6 hónapja nem hívnak majdnem sehova? még olyan munkakörökre sem amit kűlföldön végeztem

Figyelt kérdés

Van nyelvtudásom, kedves vagyok, mégsem kellek.

Nagyot csalódtam. A kollegák ahol betanulni voltam mintha "féltek" volna hogy jobb vagyok mint ok, és úgy érzem kb.mindenhol lebeszéltek. Leginkább a 20-35éves csajok, nok.

Kelet magyarország.

Ti is tapasztaltatok ilyet?


2020. jún. 11. 13:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lebeszéltek hogy ne engem válasszanak- ezt így értettem.
2020. jún. 11. 13:40
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tapasztaltam ilyet.

Volt, hogy valahova nem engem vettek fel, de ott sem "féltékenységre" gyanakodtam, hanem mindenféle kombinálgatások nélkül továbbléptem.

Nekem mindig sikerül elhelyezkednem, ha éppen nem a képzettségemnek megfelelő munkakörben, akkor addig áthidaló megoldásként kerestem egyebet.

2020. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Tehát te bementél valahova egy próbanapra és meg is tudtad, hogy lebeszélték a HR-t és a területi vezetőt rólad, mert jobbnak gondoltak...

A kedvesség meg nem látszik az önéletrajzból és a munkakörök csak kis százalékánál van rá szükség.

2020. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Önbizalomban aztán nincs hiány!:)
2020. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Jól értem?

Tehát téged azért nem vesznek fel, mert jobb vagy mindenkinél?

2020. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

grat. a szókiforgatásból!

Leírtam a jelenlegi helyzetet, igenis itt a nõk sokkal irigyebbek és féltékenyebbek -egyreszt több nyelven is beszélek- sokan nem.


A fõnök többszõr is megdícsért és akart volna alkalmazni, de az üzletvezetõnõ és a fiatal kolleganõk rosszindulata miatt nem tette.

Kűlföldön soha nem éreztem ennyi rosszindulatot, segítõkézséget, jóindulatot mutattak mindenhol.


Sajnos visszajöttem párommal, miatta. Neki sikerűlt férfiként, nekem nem.

2020. jún. 11. 14:32
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem tapasztaltam ilyet. Engem eleinte itthon kerestek jobban, később kaptam olyan országokból ajánlatot, ahol jellemzően a magasan képzett munkaerőnek ki van nyalva a segge akkor is, ha bevándorló. Igazából sosem volt bajom az álláskereséssel, tartalmas, értelmes végzettséggel és nyelvtudással az ember pár hét alatt elkel mindenhol.
2020. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Lebeszéltek hogy ne engem válasszanak- ezt így értettem."


Mindenütt? És honnan tudod?

2020. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Miért jöttél haza kűűűlföldről?
2020. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

#9

A pasija miatt.

"Sajnos visszajöttem párommal, miatta."

2020. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!