Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez csak nekem tűnik irtó...

Ez csak nekem tűnik irtó gáznak egy munkahelyi közegben?

Figyelt kérdés

Ma voltam állásinterjún a Semilabnál. Miközben vezettek körbe, az egyik folyosón egyszercsak kilibben a (tippem szerint) HR-es nő seggig felhúzott pólóban, szűk farmerban és ingatva magát (hogy még aki nem akarja, az is a seggét bámulja) és a folyosón várakozó, kb. 4-5 férfinak odaszól: De szép fiúkat látok (vagy valami ilyesmit). A srácokon a kötelező szájmaszk volt, gondolom erre akart poénosan utalni. Srácok is csak néztek, én pedig pláne, mivel most voltam ott először, ráadásul interjún.


Szerintem ez a flörtölgetés nem fér össze egy munkahellyel. Egy diszkóban, nyaraláson, hobbi szakkörön, stb. még elmegy, de egy munkahelyen szerintem gáz... Kellemetlen és egy férfi nem tudja erre mit is kéne reagálni, mert még a végén ha veszed a lapot, még téged perelnek be szexuális zaklatásért... Manapság ez már nem ennyire egyszerű, és maga a helyzet is kínos.



2020. jún. 15. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Ezzel csak neked van gondod!
2020. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Milyen az a seggig felhúzott póló?
2020. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Én sok-sok ilyen kolléganőt szeretnék.
2020. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Szànalmas inkàbb ha vkinek màr annyira mindegy kit fuj be a szél az ajton.
2020. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Nem látok itt problémát.
2020. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom fotdított esetben jó néven venné e ezt egy női csapat.


Szerintem ez akkor is gáz.

2020. jún. 15. 21:23
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Én férfi kollégától nem venném jól az ilyesmit, szerintem másik felállásban sem munkahelyre való dolog.

Én legalábbis biztos nem szólnék ilyet férfi kollégáknak. dolgozni megyek nem flörtölgetni.

2020. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
29%

Egyedülálló férfiként én jól ellennék ilyen kolleginák mellett :-)

Arra a seggig felhúzott pólóra viszont kíváncsi volnék, akárhogy erőltetem magam nincs a lelki szemeim előtt...

2020. jún. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 subrette ***** válasza:
73%
A Semilab-ot felejtsd el. Állandóan fenn vannak a hirdetéseik a Profession.hu-n, akkora náluk az elvándorlás. Nagyon fenn hordják az orrukat, amíg új embereket meg tudnak szédíteni.
2020. jún. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
7 es abszolút egyetértek, én férfi vagyok és szerintem sem ott a helye ennek.
2020. jún. 16. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!