Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki mennyire szereti a csapatép...

Ki mennyire szereti a csapatépítő tréningeket, céges összejöveteleket?

Figyelt kérdés
Jól szoktak ezek sikerülni általában? Vagy inkább ilyen "kötelezően érezd jól magad" fílingje van? Vagy el sem szoktatok menni ilyenekre?
2020. jún. 18. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez munkahely és társaság függő, biztos lehet jó is. Én mondjuk nem szeretem, hiszen munkaidőn kívül van, amikor lehet lenne jobb dolgom is, de mégis muszáj menni és kötelezően jól érezni magad meg nem is illik hamar elmenni. A kedvencem, mikor fizetős a program és bár megkérdezik köremail-ben, hogy van-e akinek ez nem fér bele, de nyilván erre senki nem fogja azt mondani, hogy ő erre nem akar költeni, mert az ciki. De mint mondtam, biztos lehet jó is, csak nekem nincsenek olyan jó tapasztalataim ezekkel.
2020. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Így van, tud ez jó lenni, a társaságtól függ.
2020. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Összesítve: semmi értelme.
2020. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Jól szoktak sikerülni.

Ha nincs kényszer a részvételre és a maradásra, programokra. Akkor jó, kötetlenebbül lehet kicsit jobban összerázódni

2020. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
7 napból 5-öt a munkahelyen vagyok, a kollégákkal. Inkább családépítő kellene, örülök amikor este hazaérek és a feleségemmel lehetek. Jóban vagyok a kollégákkal, de vannak barátaim, feleségem, más programom/dolgom a hétvégékre, semmi kedvem még plusz 2 napot a céges légkörben tölteni.
2020. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Importált butaság, amelyre egy normális ember nem tud pozitív töltettel tekinteni. Saját pénzből, saját szabadidőből, kényszeredetten, értelmetlenül, olyan emberekkel, akikhez nem kötik baráti szálak, érzelmek, nem érezheti őszintén jól magát normális ember.
2020. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Én utálom. Egyébként sem vagyok egy szociális ember, nekem ez egy ilyen kötelező baromság. Pontosabban nyilván nem kötelező, de a többiek mindig lelkesek, nem az van, hogy a csapat fele nem megy el, így aztán furán néznek, ha nem akarok. Volt már, hogy kihagytam, de például remélem, a vírus miatt idén nem lesz erre pénze a cégnek....
2020. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy szeretem mint pocok a tarlotuzet. Sajnos nem mindig tudom kihúzni magam alóla, nem lehet mindig valami kibúvót kitalálni. Ez azoknak való, akik únják a családjukat, és örülnek annak, hogy mekkora hepi, nem kell otthon lenni.
2022. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!