Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kutyasétáltatás nagyvárosban?

Kutyasétáltatás nagyvárosban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek nagyvárosban lenne keletje a kutyasétáltatásnak?

Ha igen, akkor szerintetek 1000 ft/óra sok?

Lenne rá kereslet? :)


Kertesből nagyvárosba költöztem, hiányoznak az állatok és mozogni is szeretek. :)


Előre is köszi!:)


2020. jún. 18. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos jó ötlet, meg lenne jelentkező, de eléggé össze kell haverkodni a kutyákkal előtte.

Én 1x próbáltam, majdnem leették a gatyát rólam...

Az a verzió nagyon nem működött, hogy kulcs a lábtörlő alatt, és menjek be a kutyákhoz.

2020. jún. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez (is) bizalmi munka. Kellenének referenciák, mert senki nem adja úgy oda a kutyáját egy vadidegennek. Kell hozzá tapasztalat, hogy ismerd a testbeszédet, el tudd kerülni a konfliktust stb. Próbálj meg szórólapozni, esetleg idősebbek körében lehet népszerűbb a dolog. Az 1000 forint nem sok, de te sem fogsz belőle megélni.
2020. jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem a megélhetés a célom,inkább az állatok szeretete és az hogy kimozduljak kicsit. :)
2020. jún. 19. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem mész önkénteskedni egy menhelyre? :) igazából azzal jót is teszel, sétáltathatsz ott is, foglalkozhatsz a kutyákkal stb.

Idegenek kutyáját sétáltatni necces dolog, mert bármit felehet a földről, megtámadhatják, ő támadhat stb, aztán csak a baj van belőle.

2020. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!