Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehetett ennek az oka?

Mi lehetett ennek az oka?

Figyelt kérdés

Az történt ma a munkahelyemen hogy egy férfi kollégám meghívott egy kávéra (nő vagyok).A meglepő a dologban hogy nem vagyunk közvetlen munkatársak, max 1-2 szót váltottunk eddig.

A meghívás után is csak leültünk a dohányzóba, nem is szólt hozzám egy szót sem.

Nem gondolom hogy akarna tőlem bármit is, ráadáaul ha jól tudom barátnője is van.

Szerintetek ez mi volt? Hogy jött neki? Miért?



2020. jún. 19. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát pedig ha barátkozni akart volna, akkor egyrészt közvetlenül viselkedett volna, másrészt hívott volna még embereket, társaságot, főleg ha nem ismeritek egymást, legalább közös ismerőst.

Biztos, hogy van barátnője?

2020. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem biztos

De ha akarna valamit akkor nem viselkedett volna közvetlenebbül?

Meg igazából engem sem hívott csak ott voltam és kérdezte hogy kérek e egy kávét

Szóval nem értem

2020. jún. 19. 16:27
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fogalmaztam

Nem elhívott kávézni valahova

Hanem a munkahelyen szünetben hívott meg kávéra

2020. jún. 19. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
na hát az tök más, lehet úgy érezte, hogy illik, csak aztán nem tudott mit mondani.
2020. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem volt spontan es magatol ertetodo a meghivas, akkor szerintem tetszel neki, es osszeszedte a batorsagat a meghivashoz. De tovabb mar nem jutott.

Nem szeretem azt az erkolcsos korust, hogy dehat parkapcsolata van. A hazassagok, kapcsolatok fele minimum szetmegy, a maradek egy resze is rossz. Soha nem a gaz csabito szed szet ket embert. Az eletszerutlen, hogy meg kell varni, amig mindenki szingli lesz, es akkor johet a kavera hivas.

Persze nem muszaj felrelepni, de ertem, ha valaki nem egyedulallokent keresi mas tarsasagat.

Persze itt nem tudom, te mit szolnal, nincs bizonyitek, hogy probalkozik.

2020. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-os vagyok. Ja, a predikacio inkabb mas kerdesekre talalo. De pasi akkor is kozeledni szeretne.
2020. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fel volt húzva valamivel, le akart nyugodni, te meg egy nyugis személy lehetsz, így téged választott arra, hogy legyen mellette valaki, kávézzon valakivel, de ne dumáljanak neki.
2020. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!