Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mitol lehetett hirtelen rossz...

Mitol lehetett hirtelen rossz kedve a fonoknek?

Figyelt kérdés
Megdicsert a fonok es mondta, hogy milyen ugyes vagyok es, hogy meg egy evig biztos maradok. Erre en viccesen azt valaszoltam, hogy x ideig biztos (azt a datumot mondtam ameddig meghosszabbitottak a szerzodesem). Es erre a mondatra ugy eltorzul az arca, h hihetetlen. Miert lehetett ez? En tenyleg csak viccnek szantam, hiszen addig van biztos helyem ameddig a szerzodes szol. Aztan megkoszontem, h megdicsert es utana visszavaltozott az arca, mikor meg beszeltunk par szot. Miert lehetett ez? Valami olsat mondtam ami kunkahelyen tabu?
2020. ápr. 17. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Talan ezze megcafoltad a szavait mintha azt sugalltad volna csak annak hiszel ami le is van irva aztan mondhat ö akarmit attol.
2020. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*ezzel
2020. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nekem ezt mondod az jött volna le, hogy te nem tervezel hosszú távon. Szerződés lejárta után váltanál.
2020. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uh. Ez 2 olyan indok ami eleg necces😅 na ettol feltem en is. Pedig egyikrol sincs szo, pusztan csak poen volt. Na ez nem egy plusz pont, igaz?
2020. ápr. 17. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:

A munkahelyi "nyelvbe"en is neha belesülök. Egy rakás kifejezés a fönöknek mint fönök, màshogy jön le.


En pl ujabb feladatoknal örültem, hogy vegre kevesebb lesz a holtidöm amikor nincs semmi, es az jött ki belölem hirtelen, hogy, de jo ujabb feladatok,ugy szeretek mindent kihasználni. Ez alatt lehetöségeket, a sajat kapacitasom es idömet èrtettem, hogy ne viragot öntözzek màr x vegzettséggel, hanem ki legyen hasznalva az idöm, tudàsom, a cég adta lehetösegekkel élni tudjak, de hirtelen a fönök felé olyan sejtelme lett, mintha a fönököt is szeretném kihasznàlni, hogy pl sok penzzel "lehuzzam".ö is megàllt egy pillanatra a beszédben. Azutàn gondolkodtam el, hogy ez jo kètértelmü volt, igy amit mondtam.



Idöt kihasznalni, kapacitàst, lehetöségeket kihasznàlni, nàlam egyenlö volt a mindent kihasznàlni-val, a fönöknél viszont, a fönököt, céget kihasznàlni lett hirtelen a jelentese.

2020. ápr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!