Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a munkád, meg vagy vele...

Mi a munkád, meg vagy vele elégedve; mind munka, kollégák, fizetés terén?

Figyelt kérdés
2020. jún. 22. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
EV, kollégák nincsenek, magam ura vagyok, így szuper.
2020. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

"Mi a munkád"

Fordítással foglalkozom angol, olasz és orosz nyelven.


"meg vagy vele elégedve mind munka"

Imádom. Itthonról dolgozom, teljesen én osztom be az időmet. Több kedvenc hobbimat is űzhetem munka alatt. Stresszesnek sem stresszes.


"kollégák"

Kollégáim nincsenek, pár másik fordítóval szoktuk kikérni egymás véleményét, velük nagyon jó a kapcsolatom.


"fizetés terén?"

Az elején nem volt épp a legjobb, de most, hogy belejöttem és egyre több mindent és nagyobb projekteket vállalok el, kifejezetten jó.

2020. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Középvezető vagyok egy autóipari cégnél

Hát a vírus nagyon nem kellett volna, nem tette könnyűvé a kinevezés utáni időszakot. Kollégák rendben, beosztottak, vezetők is.

Fizetés nyilván mindig lehetne jobb. De nincs okom panaszra. Talán 1-2 év múlva megéri elgondolkodni a váltáson, ha úgy alakul

2020. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amúgy miért lettem lepontozva ? Már az is baj, ha valaki vállalkozó?
2020. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöldet adok de láttam hogy téged lepontoztak, ne foglalkozz velük. Szerintem is az a legjobb ha tehetném én is az lennék most csak felmérem a terepet kinek mi a legjobb
2020. jún. 23. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Munka: kertészetben tehergépkocsisöfőr és segédmunkás, kerteket csinálunk és tartunk karban.

Kollégák: fiatalos csapat, kedvelem őket, egy két problémásabb ember van, de még az elviselhető kategória.

Fizetés: nettó 1800Euró körül, ebben borravaló, alapbér, és átlagosan havi 10 túlóra van benne, évente még jön +2 havi fizu.

A munkát nem szeretem, mert fizikailag szét vagyok menve, nem szabadna megterhelő melót végeznem. Következő évben váltok, csak tehergépkocsi söförként akarok dolgozni. Amit még nem szeretek az a kiszámíthatatlanság, ha esik akkor nincs meló, néha viszont 10-12 órát is kell dolgozni. Nincs időjárás-műszak, tehát ha esik és otthon kell maradnom, akkor az a túlórákból vagy a szabiból jön le. Ha lenne, akkor az álam fizetne 80%-ot a napra vagy az adott órákra, amikor nem dolgozunk, ez azért sokat dobna rajta...

2020. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!