Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a repülés érdekel milyen...

Ha a repülés érdekel milyen szakon tanuljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Pilóta nem akarok lenni a mérnöki nem nekem való

2020. júl. 3. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi akarsz lenni?
2020. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Légiirányító. Nem egyetemi szak, de biztos munkalehetőség, komoly, felelősségteljes és mellesleg a legjobban fizetett állás az országban. Hátrány, hogy qrva nehéz bekerülni.


Ha nem ragaszkodsz a diplomához, a légiutas kísérőnek sem szükséges és a legtöbb földi posztra sem. Lehetsz szerelő, rampatiszt is pl, ha műszaki érdeklődésed van.

2020. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyetemet akarok végezni úgy több a fizetés
2020. júl. 3. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

2 *Légiirányító. Nem egyetemi szak, de biztos munkalehetőség, komoly, felelősségteljes és mellesleg a legjobban fizetett állás az országban."


Ha megfelel a felvételi alkalmazási teszten, amit egyetlen egyszer tehet meg egy személy-ismétlés nem lehetséges.kb. 150-1000 emberből 1 db- nak sikerül.

2020. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
5+ És még van ezen a teszten kívül 3 db teszt, amin szintén át kell menni, és szintén csak egyetlen egyszer lehet megpróbálni.
2020. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Kedves 5-ös, repülésben dolgozóként ezzel én tökéletesen tisztában vagyok. Elnézést, hogy nem bocsátkoztam részletes regényírásba. Ha a kérdezőt érdekli, maga is utána tud nézni, és ez kb az első dolog lesz, amit meglát majd.
2020. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Meg egyébként vicces, hogy itt idézgetsz engem, és épp csak az utolsó mondatomat hagyod le elegánsan, hogy “Hátrány, hogy qrva nehéz bekerülni.” Szerinted ezt mégis miért írtam?
2020. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egyetemet akarok végezni úgy több a fizetés"


Most írták, hogy az ország legjobban fizetett munkájához nem egyetemi képzés vezet. Ennél nincs fentebb. És repüléssel kapcsolatos.

2020. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, "egyetemet akarok végezni mert több a fizetés" hozzáállással ne menj egyetemre. Csak ne. Menj egyetemre azért, mert van valami, amit tanítanak az egyetemen, téged pedig annyira érdekel, hogy ilyen magas szinten akarod tanulni. Vagy menj egyetemre azért, mert a tűpontosan kijelölt jövőbeli pozíciódhoz (pl. tanár, újságíró vagy ügyvéd) szükség van diplomára.


Ha meg a repülés érdekel, akkor - amint a víruspara lezárult - tárt karokkal vár téged Lisztferihegy, ahol beleláthatsz "a repülés" mindennapjaiba, mert szerintem erre lenne igazán szükséged ahhoz, hogy eldöntsd, hogy a rengeteg légi közlekedéssel kapcsolatos pozícióból melyik is való neked. Nyugodtan kihagyhatsz egy évet emiatt, tapasztalatot szerzel, pénzt keresel, és olyan tiszta képet kapsz erről a világról, amit egy válaszban, álláshirdetésben vagy pályaválasztási tájékoztatóban sem tudnak neked kifejteni.


Sok sikert!


Egy (most már csak volt) reptéri dolgozó

2020. júl. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!