Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetek stewardess? (Többi lent)

Lehetek stewardess? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Legnagyobb álmom, hogy stewardess lehessek. Olvastam, hogy magasság határ 165 cm körül van (Ami nálam nincs meg, mert én csak 158cm vagyok, 14/L. De lehet még fogok nőni.) és el kell érni 210 cm-t lábujjhegyen, kinyújtott karral. Itthon teszteltem és egy kézzel 213cm-ig, két kézzel 206cm-ig érek el. Szeretek utazni, új kultúrákat megismerni, emberekkel kommunikálni. A fogaim rendben vannak csak 1-2 fogam csálé. Angolt fogok tanulni jövőre (középiskolában). Többi feltétellel nincs bajom, csak a magassággal. Szerintetek lehetek sztyuvi?

2017. aug. 10. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
De jól nézzel ki? Küldj egy képet magadról priviben:)
2017. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon sok minden másnak kell megfelelni.

Nem csak magasnak, igényesnek kell lenned. A szépség nem fontos. A magasság és a testalkat igen.

Ezen kívül orvosi vizsgálat, vizsga, idegen nyelv, elsősegéjnyújtás, jó kommunikációs készség, türelem stb...

2017. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha még csak 14 vagy, nőhetsz elég sokat, viszont egyél rendesen, rengeteg vitamint, és tudod nyújtani is magad megfelelő sportokkal(kosár, kézilabda pl)
2017. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.Idegeneknek képet nem küldök. :)

2. Igen ezeket tudom, csak a szemem miatt aggódom még, mert 4 dioptria felett van az egyik szemem, a másik pont 4.

3.Rendben! Köszi! :)

2017. aug. 10. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:
2017. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemrég olvasgattam valahol, hogy milyen feltételekkel lehet valaki stewardess, szemüveg kitételre nem emlékszem, de úszniuk tudni kell azt hiszem 2km-t egy huzamban.. megpróbálom megkeresni neked a cikket
2017. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]



ez volt az, és csak 100m nem 2km :)

2017. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. aug. 14. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!